Erken Hamilelik Belirtisi

Kızlar merhaba. Sizlere bir kaç sorum olacak lütfen cahilliğime verin. Ayın 18-19 u ovülasyon testinde yumurtalama pikti ve değerlendirdik. Akabinde 2-3 gün sonra çok şiddetli kasık ağrısı yaşadım ve hala daha devam ediyor. Artık ağrı yayıldı çok şiddetli karın ağrısına dönüştü ve şuan bunları ağlayarak yazıyorum canım çok yanıyor. 2-3 günde belirti vermesinin imkansız olduğunu biliyorum imkansızında ötesinde farkındayım ama hamilelik belirtisi olabilir mi doktora gidemiyorum çalışıyorum ancak cumartesi gidebilirim. Ama cumartesiye kadar nasıl dayanacağım bilmiyorum. Hiç böyle bir kasık ağrısı yaşamadım çok şiddetli bir adet sancısı gibi. Adetime 10 gün var. Göğüs hassasiyeti, sık idrara çıkma, gaz problemi sağ kasıkta batma ve sağ bacağa vuran ağrı. Gerçekten dalga geçmeyin ama ne yaşadığımı anlayamadığım bir dönemdeyim sizce hamilelik olabilir mi?

Kızlar yorumu güncelliyorum aradan 15 gün geçti: HAMİLEYMİŞİMMMM
arkadaşlar gerçekten iç sesinizi dinleyin bir kadın cidden hissediyor. Kimse demesinki ilk haftadan ilk aydan belirti olmaz bal gibide belirtinin dibine kadar yaşadım. Vucunuzda farklı bir durum olduğunu ve vücudunuzun buna tepki vermeye çalıştığını çok iyi anlıyorsunuz. Vucudunu gerçekten çok iyi tanıyan insan hemen anlıyor. Bu yukarıda saydığım belirtilere ek olarak son günler göğüs hassasiyeti ve göğüs ucunun siyahlaşması ve aşırı dolgunluk eklendi. Umarım isteyen herkes hamile kalabilir ♥️
Benimde ilişkimden bu yana 3 gün geçti ama yumurtalama döneminde gün aşırı birlikteliğim oldu ara ara sağ kasığımda ağrılar oluyor sakinliyor sonra tekrar başlıyor adetime 9 gün var sizce biraz daha beklesemmi birde göğüslerimde sadece büyüme var baska belirti yok
Not : Kasık agrılarim nefes alip verdikce artmaya basladi suan

Benimde ilişkimden bu yana 3 gün geçti ama yumurtalama döneminde gün aşırı birlikteliğim oldu ara ara sağ kasığımda ağrılar oluyor sakinliyor sonra tekrar başlıyor adetime 9 gün var sizce biraz daha beklesemmi birde göğüslerimde sadece büyüme var baska belirti yok
9 gün kala çıkacağını sanmıyorum. Ben hamile olduğum halde 7 gün kala yaptım negatif çıktı ama hamileymişim meğer. 5 gün kala çıktı bende

Kızlar regl 7 gün geçti ilk idrarla yaptım normal test . Beta verdim sonuçlanmadi daha. Var mı sizce. Bu arada regl çok düzenidir ilk kez böyle gecikti hafif kramplar var gaz var

Eklentiler

• 20240818_130314.jpg
    20240818_130314.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 67
Bu konuyu görünce çok mutlu oldum, fikirlerinize ihtiyacım var
Yumurtlama üstünden 7 gun geçti Reglime de 10 gün var inanılmaz kasık ağrısı yaşıyorum aynı regl olacak gibi hiç böyle olmazdım, ve göğüs hassasiyeti var sizce olabilir mi

Bu konuyu görünce çok mutlu oldum, fikirlerinize ihtiyacım var
Yumurtlama üstünden 7 gun geçti Reglime de 10 gün var inanılmaz kasık ağrısı yaşıyorum aynı regl olacak gibi hiç böyle olmazdım, ve göğüs hassasiyeti var sizce olabilir mi
Umutlandırmak istemem ama her aydan farklı zamanda kasık ağrısı başladıysa evet olabilir. Benim normalde her zaman 2 gün kala kasık ağrım başlardı. Hamile kaldığım ay regle 10 gün kala kasık ağrısı başladı ve hamileymişim. Çoğunlukla tek taraflı bir ağrıydı ve daha sonra yayılmıştı umarım sizde hamilesinizdir :)

Umutlandırmak istemem ama her aydan farklı zamanda kasık ağrısı başladıysa evet olabilir. Benim normalde her zaman 2 gün kala kasık ağrım başlardı. Hamile kaldığım ay regle 10 gün kala kasık ağrısı başladı ve hamileymişim. Çoğunlukla tek taraflı bir ağrıydı ve daha sonra yayılmıştı umarım sizde hamilesinizdir :)
Dün tüm gün ağrım oldu ama bugün geçti. Sadece göğüs hassasiyetim devam ediyor. Sizce bugün ağrımın geçmesi ihtimali götürür mü

Dün tüm gün ağrım oldu ama bugün geçti. Sadece göğüs hassasiyetim devam ediyor. Sizce bugün ağrımın geçmesi ihtimali götürür mü
benim asla regl belirtisi yaşamamam normal mi acaba? sanki regl olmayacakmısım gibi 1 gün kaldı reglime sizce napayım 😔 4 gün kala yaptım negatifti

benim asla regl belirtisi yaşamamam normal mi acaba? sanki regl olmayacakmısım gibi 1 gün kaldı reglime sizce napayım 😔 4 gün kala yaptım negatifti
Beklemek çok zor biliyoruum geçen ay her gün test yapıyordum nerdeyse. 4 gün kala çıkmaması normal olabilir. Bence regliniz gecikince bi daha test yapın 😍 insallahh çift çizgiyi görürsünüüz 🤍

X