Erken Hamilelik Belirtisi

ca769a3b-5f9f-470f-b39c-f124ecbc3468.jpeg

Ya teşekkür ederim ama hesapliyorum bazı ovulasyon hesaplarına göre günüm geçmiş bazılarına göre daha var kafam allak bullak oldu dün iki tane yaptım test hala silik net değil bugün de zaman geçsin biraz sonra yapacağım sadece kasıklarim da ağrı oluyor ara ara hepsi bu belirti olarak
Her gün aynı saatte yapmanız ve yapmadan 1 saat öncesinde sıvı alımını bırakmanız lazım. Adet biter bitmez hemen ertesi gün başlayıp olana kadar her gün yapmanız lazım. Yani kafanıza göre yaparak bulamazsınız dediğim gibi deneyin bence :)

Uygulamalar ile farkli cikiyor evet uygulama regliden 14. Gune hesaplıyor genelde. Ama vucudumuz erken ya da gec yumurtlama olabiliyor. Bu benim mart ayi takibimdi mesela. Koyulasma hemen baslamiyor genelde bunun oncesi benim hep silik 16 mart biraz daha belirgin mesela. Kacinci gununuzdesiniz
Benim Ağustos 4 te başladım 11. Gün oluyor sanırım bugün 14. Gün

Aaa. Ağrı şiddeti dayanılmayacak kadar olmasa da benim de tam tariflediğiniz gibi oldu. Özellikle sağ kasık tarafı fena ağrıyor ve karnım şiş. Gaz da var. Yumurtlama günlerinden birinde denedik. 2 gün sonrasında bu belirtiler olmaya başladı. Bugün denememiz üzerinden 1 hafta geçti. Acaba yerleşme ağrısı mı valla doktoruma da sordum ağrıyı, hamilelik oluşmuş olabilir dedi. Ama reglme 8 gün var o yüzden birkaç gün daha bekleyip test vereceğim. Sizde son durum nedirr?
Bende aynı durumu yaşıyorum şuan ovulasyondan sonra hafif leke geldi adet günüme 11 gün var

Bilmiyorum leke çok azdı sanki bir şey kan olmuşta onun lekesi bulaşmış azıcıkta.ovulasyondan 7 gün sonra beta baktım negatifti
Regl yeni mi oldunuz hmm
Öyle oluyor yerleşme lekesi azcık.
7 Gün çok erken canım. Kanda gözükmesi yumurtlamadan sonra en az 9 gün o da en az yani.
Evet regl tarihim bugündü bugün oldum

7 Gün çok erken canım. Kanda gözükmesi yumurtlamadan sonra en az 9 gün o da en az yani.
Anlıyorum teşekkür ederim rabbim sağlıklı bebiş nasip etsin.Sağlıkli çok onemli çünkü daha önce bir düşük yaşadım.

Bugün erken gebelik testi yaptım böyle çıktı 10gun var adet günüme.

Eklentiler

• 1000094976.jpg
    1000094976.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 97
İlk gebeligimde düşük yaşadım çok ayaktayım evin içinde belki de ondan oldu ,bugün kasık ağrısı yaşıyorum ayakta duramıyorum sanki bunda daha hassas davranmam kendime iyi olabilir gibi

X