Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

selam arkadaslar. bu salı norlevo kullanmıştım ve 10 gün sonra olcağıma göre bu çarşamba olmam lazım adetime az kaldı , bu sabah karnımda sancı vardı sivilcemde çıkmış adet olmaya yakınmıyım sizce ? akıntım var idrarlarım sıklaştı. normal adet günlermde böyle olmazdı ama sitede okuduğuma göre norlevo bünyeyi altüst ediomuş. bide çok fena baş ağrısı var . sizce ?

norlevo ıle ılgılı hıcbırsey bılmıorum canım,o yuzden yanlıs bırsey soylemekte ıstemem... ama adet belırtılerıyle aynı olur dıyorlar benındem öle olmustu... ıns gonlune gore olur cnm

her ay adet olacagın zaman sıvılcen cıkar mıydı canım ?

benım her ay adetıme yakın sıvılcem cıkardı alnımda... ve hamıle kaldıgım zamanda sıvılcem cıktı dedım adetım yaklsıyor herhalde... :)) ama adet belırtılerınle aynı olur demıslerdı ve dogruymus... o ay hamıle oldugumu ogrendım...

ayyy canım süpersin.. evet her ay adet olmadan önce veya olacağım gün sivilcem çıkar dün gene çıktı adetime 4gün kaldı sabırsızlıkla bekliyorum...teşekkürler..eyvahedigeldismile

ayyy canım süpersin.. evet her ay adet olmadan önce veya olacağım gün sivilcem çıkar dün gene çıktı adetime 4gün kaldı sabırsızlıkla bekliyorum...teşekkürler..eyvahedigeldismile
hatta komsum alnında kızarıklık var dıyene kadar farketmemıstım,aynaya bır baktım moralım bozuldu dedım adetım yaklsınca cıkıyor,adet olcam sanırım demıstım :)))

ay hadı bakalım ınsallah hayırlı haberını alırız canımmmm
kızlar herkesin kandilini kutluyorum bol bol dua edelim inşallah

Senınde kandılın mubarek olsun canım... Allah herkesın gonlune gore versınn

kızlar 1 haftadır göğsümde bi ağrı,sabah uyandığımda bulantı ,vücudumda normalden daha çok ateş vardı günüm daha gelmedi 17 eylülde,dayanamadım bugün kan testi yaptırdım sonuç negatif çıktı çok üzüldüm acaba testin yanlış çıkma olasılığı var mı?daha günüm gelmediği için?

herkese merhaba herkesin bayramı kutlu olsun. sizlere bir sorum olacak 3 aylık hamileyim ve bu üç aydır idrar yollarımda mantarla uğraşıyorum. ilaç aldım fitil aldım yok olmuyor. kendme dikkat ediyorum çamaşırlarımı kaynatıyorum ütülüyorum temiz tutmaya çalışıyorum kendimi olmuyor. benim gibi olupta çare bulanlar varsa lütfen benimle paylaşsın

kızlar bişey sorabilir miyim, biraz özel olcak ama. şimdi ben 31inde regl olmuştum, 14ü gibi yumurtlama dönemim olur diye düşündüm, ovülasyon testi almıştım hatta 14ünden itibaren yaparım diye. ama bugün akışkanlığını kaybetmiş akıntım oldu. yumurtlama dönemimi kaçırmışmıyımdır:KK43: ovülasyon testinde çift çizgi çıktı ama koyu değil açıktı o yüzden negatif olarak değerlendirdim.
fikirlerinizi bekliyorum kızlar, başladığı için mi olmuştur o akıntı, bittiği için mi?:KK43:

Arkadaşlar günaydın herkese,
Lutenyl içtikten sonraki 8.günüm hala adet olmadım.Haftaiçinde test yaptım negatifti.Folikül kistim vardı.Yumurtamın geç çatladığını umuyorum.Hamile olabilirmiyim acaba.Karnımda şişlik var öok fazla.Sanki gazla dolu gibi.Fikirlerinizi almak istiyorum.

slm cnm bende bu konuya yeni dahil oldum,ama lutenyl kullandım bende tam tamına 1 hafta adetim gecikti dediğin gibi şiştim vb.hamilelik durumu olurmu bilemem ama geciktirdğinden adım gibi eminim,,

herkese tekrar merhaba..sizlere bir sorum daha var :)
10 eylül de adet olmam gerekiyordu daha önce yazmıştım..yine olmadım günümde..bu normal bir durum çünkü pkoluyum..
tam günümde yani 10 eylül sabahı fortel gebelik testi yaptım.negatif çıktı...
sizce yanılma payı varmıdır?
umut işte..

sevgiler herkese

ıdrar testlerınde yanılma payı vvardır canım,pkolularda bu durum nasıl seyreder bılemıyorum ama emın olmak ıcın madem gunun gectı gıt hemen kan testı yaptır cnmmm

ya arkadaşlar nolur yardım edin bana ya . . bn nişanlmla 2 aydr ilişkiye giriyodum ilk ay korunmadan oldu ve çok endişelendm hamile kalıcam diye adetim normal geldi ilk ay yinede 2 kere test yaptrdm bişi çıkmadı . . ama 2. ayda adet 3 - 4 gün erken geldi hala adetliyim ve çok korkuorm hamile kalıcam diyee yardm edin bana çok çareszm

niye çaresizsin ki, ben anlamadım. adet olduysan hamile değilsin işte, niye üzüldün. Bir daha aynı sıkıntıyı yaşamak istemiyorsan da korunmayı ihmal etme.

Hamıle kalırsan regl olmazsın kı zaten... zaten adet döngunden 4-5 gun erken ya da gec gelmesı cok normal,o yuzden testlerı adet gectıkten 1 hafta sonra yapın dıyorlar...

merhaba arkadaslar, yardımınıza ıhtıyacım var.Yumurtlama donemı yok su bu donem demedık çalıştık bu ay. :) 2 gun oncesınde kasıklarımda batmalar oldu ve kahverrengı akıntı geldı.şimdiye kadar hiç böyle bişey olmamıştı.regl olamdıgına emınım.çünku geçen ay 20. sınde olmuştum.sizce doktora gıtmelimiyim?yoksa bu hamılelık normal belırtısı olabılırmı?25.ınde test yapıyım,o gune kadar beklıyım dıyorum 10 gu daha ne dersınız?şimdiden teşekkurler

Bekle tabıkı... sımdı yaparsan buyuk ıhtımalle ya cıkmıcak ya da silik cıkıcak bu seferde erken mı yaptım dıye sıkıntı edeceksın canım...

X