Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

akıntım oluo tabe canım ama her gittiğimde bi kutu antibiyotik verio o kadarr..yara küçükmüş şu anda sıkıntı yaratmazmış o yüsden gerek yok dedi büyürse eger o zaman hallederiz dedi.
canım benimki sanırım biraz büyük bende öle çok akıntı yok benide rahatsız etmiyor ama donduralım dedi. birde erken doğuma sebeb oluyormuş bu yara ondan tedavie tmek istiyorum. ama bir yandanda doğumla beraber gidiyomuşş

canım benimki sanırım biraz büyük bende öle çok akıntı yok benide rahatsız etmiyor ama donduralım dedi. birde erken doğuma sebeb oluyormuş bu yara ondan tedavie tmek istiyorum. ama bir yandanda doğumla beraber gidiyomuşş

anladım cnm doktorun yapalım diosa yaptır bence vardır bi bildigi belki yara problemi çözülünce daha kolay gebe kalırsın..kaydirigubbakcemile5

kızlarr neden yazmıosunuzzz anlatın bakalım sizde ne var ne yok belirtiler ne durumdaaa:ecrin_bebek:

sensizhayat göggeye övgü sizde ne haberler var varmı bir gelişme emrak ettim?

Canım günaydın, Herkese günaydın. İş yoğunluğundan ancak bakabildim mesajlara. Öncelikle Damlam üzüldüm senin için ama ta baştan beri dediğim gibi bu ayıda kilo vermek ve diğer şeyleri aradan cıkarmak için kullanırsın. Herşeyin bir sebebi vardır hayatta. Hayırlısı olsun inşallah bir sonraki aylarda alırız güzel haberlerini.
Bu arada ben de hala yok kırmızılar bu akşam kan testimi yaptırıyım yoksa yarın sabah evde idrar mı karar veremedim. Geçen gebeliğimde 4 gün geciktiğinde idrarda belli olmuştu acaba diyorum bu seferde bir şey varsa belli olurmu. Yalnız acayip sinirliyim kimseyi görmek istiyorum etrafımda dayanamıyorum hiçbirşeye. Acaba beklemenin stresi mi yoksa adet öncesi gerginlik mi?

Damlam bende istanbuldayım yalnız değilsin:)

Herkese merhaba kızlar...

Damlam hayırlısı olsun canım benim allah sağlık versin elbet onunda bir zamanı vardır...

Üzme kendini.

sensiz hayat kan damı yoksa idrardamı baktın üzme canım kendini lütfen bi dahaki aya inşallahhh bendede umut yok bu ay yine beraberizz olumunekankayizsmile

gölgeyeövgü tek sen kaldınhadi bize güzel haberler verrr inşallahhh

Canım günaydın, Herkese günaydın. İş yoğunluğundan ancak bakabildim mesajlara. Öncelikle Damlam üzüldüm senin için ama ta baştan beri dediğim gibi bu ayıda kilo vermek ve diğer şeyleri aradan cıkarmak için kullanırsın. Herşeyin bir sebebi vardır hayatta. Hayırlısı olsun inşallah bir sonraki aylarda alırız güzel haberlerini.
Bu arada ben de hala yok kırmızılar bu akşam kan testimi yaptırıyım yoksa yarın sabah evde idrar mı karar veremedim. Geçen gebeliğimde 4 gün geciktiğinde idrarda belli olmuştu acaba diyorum bu seferde bir şey varsa belli olurmu. Yalnız acayip sinirliyim kimseyi görmek istiyorum etrafımda dayanamıyorum hiçbirşeye. Acaba beklemenin stresi mi yoksa adet öncesi gerginlik mi?

Damlam bende istanbuldayım yalnız değilsin:)
canım tşk ederim sağoll. nereseindesin istanbulurun?

sirius06 çok teşekkür ederim canım,şuan heralde yumurtlama günmdeyim kasıklarım çok agrıyo inşallah bu ay hayırlı haberi alırım,allahım isteyen herkese versin:))

hep umut peşindeyiz hem eşimde sperm hareketsizligi buda yetmezmiş gibi bende de kan yüksek bu yumurtlamamım iyi olmadıgını söylüyor ama ben umutsuz degilim olsun sonunda olacak umudunuzu yitirmeyin benim gibi rahat olun artık hiçbir şey hesaplamıyorum

15inde olmam lazımdı öyle yapıcam artık pzartesi kan veririm gidip. damlam canım dün akşam yazdım ama görmedin herhalde hayırlısı olsun diye. napalım bu ayda olmadı hadi şerefe :içelim:

X