Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaşlar; 2 yıllık evliyim bu ay bebiş istiyoruz.SAT ım 25 mart idi. Biter bitmez çalışmalara başladık eşimle. 1 haftadır aşırı gaz, hafif mide bulantıları çekiyorum.Halsizim.Folik asit kullanıyorum ondan olabilir mi? Adetlerim de 34 günde oluyor . Kan testi yaptırıp öyle mi başka bir doktora gitsem ne dersiniz? Şimdiden çok teşekkür ederimolumunekankayizsmile.

Haklısın Damlam123 ;hem bu ihtimal aklımdan gitsin hem de ilaç alıp toparlanıyım diye test yaptırıyım dedim. Ama biraz daha bekleyebilirim :) Teşekkür ederim cevabın için

kızlar adetime 3 gün kala kahverengi lekelenme yaşıyorum yrn belki sökülecek ama mantıklen yumurtlama tarihinden 14 gün sonra adet olman gerekmiyo mu kızlar??ben 16. veya 17. günde yumurtladım(takipden biliyorum doktora gittim) şimdi böle olmadı normal mi yoksa yerleşme kanamsı dedikleri şey olabilir mi??ne zaman oluyor bu yerleşme kanaması kızlar??yprumlarsanız sevinirim sevgiler..

kızlar adetime 3 gün kala kahverengi lekelenme yaşıyorum yrn belki sökülecek ama mantıklen yumurtlama tarihinden 14 gün sonra adet olman gerekmiyo mu kızlar??ben 16. veya 17. günde yumurtladım(takipden biliyorum doktora gittim) şimdi böle olmadı normal mi yoksa yerleşme kanamsı dedikleri şey olabilir mi??ne zaman oluyor bu yerleşme kanaması kızlar??yprumlarsanız sevinirim sevgiler..

canım bence adet olacaksın yerleşme kanaması benım bıldiğim daha ileriki zamanlarda oluyor

yani benim bu ay 30 veya 31.günde adet olmam gerekiyo çünkü 16 veya 17. gün yumurtladım..demi mantıken böle olması gerekmiyo mu??? ben bu lekelenmeler adet olursa 28. günde olmuş olucam yine anlam veremedim..:KK43:((

merhabalar ben gebeliğimin 30. haftasındayım sezeryanla doğum yapıcam herşey normal kaçıncı haftada doğum oluyor tahminen

merhabalar ben gebeliğimin 30. haftasındayım sezeryanla doğum yapıcam herşey normal kaçıncı haftada doğum oluyor tahminen

arkadaşım pesss! burası hamile kalmaya çalışanların topiği nispet yapar gibi sende gelip.. sorunu yanlış yerde sormuşsun yanlışşşşş..:eek:lmaz:

meraba arkadaşlar ben yeni üyeyim,ben 9aylık evliyim 2aydır korunmuyoruz bebek istiyoruz artık,ama benim sorum şubi kadının illa adet döngüsü 28günmü olmak zorunda ozamanmı yumurtlama olur.mesela benim adet döngüm 24-25gün ben bunu nasıl hesaplıycam normal deilmi yani benimki bi sorunmu var,bu ay 6nisanda adet oldum 6gün sürdü gün aşırı ilişkiye giriyoruz,allah herkese saglıklı bebişler nasip etsin inşallah..şimdiden teşekkürler:))):1hug::1hug:

merhaba arkadaslar...
banada yardımcı olursanız sevınırım.
bızde 7 aydır bebek ıcın ugrasıyoruz olmadı hala.
bu ay ıncır kurune baslamıstım. ben 31 gunde falan adet oluyorum.bu ay 17.18. gunlerde 3 gun suren bı lekelenme yasadım.ılk defa boyle bır sey yasıyorum kurum daha yenı bıttı.acaba bunun yumurtlamayla ılgısı olabılırmı?bu tarz bır sey yasayan veya duyan varmı?

meraba arkadaşlar ben yeni üyeyim,ben 9aylık evliyim 2aydır korunmuyoruz bebek istiyoruz artık,ama benim sorum şubi kadının illa adet döngüsü 28günmü olmak zorunda ozamanmı yumurtlama olur.mesela benim adet döngüm 24-25gün ben bunu nasıl hesaplıycam normal deilmi yani benimki bi sorunmu var,bu ay 6nisanda adet oldum 6gün sürdü gün aşırı ilişkiye giriyoruz,allah herkese saglıklı bebişler nasip etsin inşallah..şimdiden teşekkürler:))):1hug::1hug:

aadet döngüsü 28 gün olacak die bi kural yok bildigim kadarıyla 21-35 arası normal kabul ediliyor canım ayrıca düzenli adet gören insanların bile her ay yumurtladığı kesin değil canım yumurtlamasan bile adet oluosun tatlım bence herşey normall kafana takıp stres yapma kaydirigubbakcemile5

canım benim üzme kendini lütfen olurmu herşeyin hayırlısı bebişin belki öbür aya gelir hem bendede buay umut yok gelecek aya beraber gün sayarız olmazmı ?:teselli:
cnaımmm benim tşk ederimmm inşallah.. ben adet olayım rahimde yara var onu dondurucaz. 1,5 ay ilişki yok. o yüzden mayısta boş bneim için ama haziranda bebiş tedavisine başlıycaz bakalım hayırlısı bitanem. ama mutluyum bir yönden az daha kilo vericem spor yapıcam . fit hamiş olmaya karar verdimmmm

cnaımmm benim tşk ederimmm inşallah.. ben adet olayım rahimde yara var onu dondurucaz. 1,5 ay ilişki yok. o yüzden mayısta boş bneim için ama haziranda bebiş tedavisine başlıycaz bakalım hayırlısı bitanem. ama mutluyum bir yönden az daha kilo vericem spor yapıcam . fit hamiş olmaya karar verdimmmm

inşalllah canım benimm allah gönlüne göre versin inşallah..

bu arada benimde rahimagzında yara varmış sanırım kürtajda olmuş ama doktor yakmaya yada dondurmaya gerek yok şimdilikdedi..

inşalllah canım benimm allah gönlüne göre versin inşallah..

bu arada benimde rahimagzında yara varmış sanırım kürtajda olmuş ama doktor yakmaya yada dondurmaya gerek yok şimdilikdedi..
cnaım nie gerek yok dedi biraz anlatırmısın akıntın felan herhangi bir şikayetin var mıydı?

cnaım nie gerek yok dedi biraz anlatırmısın akıntın felan herhangi bir şikayetin var mıydı?

akıntım oluo tabe canım ama her gittiğimde bi kutu antibiyotik verio o kadarr..yara küçükmüş şu anda sıkıntı yaratmazmış o yüsden gerek yok dedi büyürse eger o zaman hallederiz dedi.

X