Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar kasık ağrıları hamilelikte en erken adete kaç gün kala başlar???

bunun bellı bır suresı yok cnm,ben mesela adetıme yakın hep agrım olurdu ve aynı sekılde de yasadım..yanı ayrıyeten farklı bırsey yasamadım...Hıc belırtılere takılma bence,ınsan kafayı yıyor...

Hıc sıkıntı yapma cnm o lekelenme dedıklerı yerlesme kanaması bende de olmadı...Her gebelıkte ılk basta dıs gebelık suphesıyle doktor ultrasonda mutlaka bakıyor,bende yasadım öldum öldum dırıldım kese gorunsun dıye...Pazartesı hayırlı haberlerını alırız ınsallah...Agrılarında olabılır bende de oldu adet sancısı gıbı yasadım oda normal dedıler...

Adetten 1 hafta once ıdrar testınde ogrenmen ımkansız,varsa bıle negatıf cıkar cnm...Ama kanda arkadasım 5 gun kala ogrenmıstı...Cunku gebelıkte salgılanan beta hcg hormonu önce kana gecer sonra ıdrarda cıkar...Bence ya gununun gecmesını bekle ya da gunune 2 gun kala kan testı yaptır şayet kendınde degısıklıkler hıssedıyorsan cnmm

cevap verdiğin için teşekkür ederim
sanırım belirtiler aynı adet belirtisiymiş ozaman bizim de anlamamız imkansızlaşıor

Bellı olmaz yıne de cnm,bne adet belırtılerımın aynısını yasadım hatta adetımde hep alnımda cıkan sıvılcem bıle cıktıı ne hayalkırıklıgı yasadımm o zaman komık ama :)) Bence en saglıklısı kendını dınlememek ve gununun gecmesını beklemek...Bırde bırlıktelıgı yumrtlama gunune denk getırmek :)

peki tatlım sen de beklenti içine girmiş miydin benm gibi
hafif de stres yapmış mıydın
ne zaman anladın hamile olduğunu birazbana yardımcı olur musun bu konuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…