Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

sanırım ben hamile falan değilim.Bu gün adetimi 2 gün geçti.Başka marka bir test yaptım sonuç negatif hamile olsaydım çoktaan çıkardı.

canım çoğumuz evlilikte zor zamanlar geçirmişizdir kendi adıma ben çok geçirdim bir kere boşanmadan döndüm ama şimdi herşey iyi şükürki. ben sorunların iletişim eksikliğinden kaynaklandığını düşünüyorum her iki tarafında konuşmadan tavır yapmasından çıkıyor çoğu sorun. bence eşini karşına alıp ciddi ciddi konuş gerekirse blöf yap rest çek

canım çok konuştum karşıma aldım isteklerimi söyledim blöf diyorsun onuda yaptım babamın evine bıraktı dışkapı kapalı oldugu için zile babmam gerekiyordu basamadım oda bekliyordu ileride beni aldo geldi yani hepsini denedim şimdi umursamamyı deniyecegim hiç yapmadıgım şeyi bakalım ne olacak dün yine geç geldi vurdum kafayı yattım aman neyse canım deveyi güdecegiz zaten hastalandim yarın hormon testim var bakalım

canım çok konuştum karşıma aldım isteklerimi söyledim blöf diyorsun onuda yaptım babamın evine bıraktı dışkapı kapalı oldugu için zile babmam gerekiyordu basamadım oda bekliyordu ileride beni aldo geldi yani hepsini denedim şimdi umursamamyı deniyecegim hiç yapmadıgım şeyi bakalım ne olacak dün yine geç geldi vurdum kafayı yattım aman neyse canım deveyi güdecegiz zaten hastalandim yarın hormon testim var bakalım

tabi biz bir evin içinde neler yaşandığını bilemeyiz yaşayan sensin. ozaman en iyisinide sen bilirsin bana da Allah yardımcın olsun kolaylık versin sana. bende blöf işe yaramıştı onu kendine getirmişti tabi herkes farklı yapıda umarım herşey istediğin gibi olur canım.

bu arada sanırım ben hamile değilim çünkü hiçbir belirti kalmadı sadece baş ağrısı var o da havadaki basınçtan sanırım. herhalde o kahverengi iki damla kanamada kendini adetten saydı bilmiyorumkismile bu ayın 16 sında tüp bebek yolları göründü galiba bana :sinifsinif:

bu arada sanırım ben hamile değilim çünkü hiçbir belirti kalmadı sadece baş ağrısı var o da havadaki basınçtan sanırım. herhalde o kahverengi iki damla kanamada kendini adetten saydı bilmiyorumkismile bu ayın 16 sında tüp bebek yolları göründü galiba bana :sinifsinif:

destegin için saol bemiş eşim bir başka ne blöf ne de başka hayırlısı ben adet oldum zaten bu kadar sorun içnde bir bebek iyi olmaz takdir ilahi sen kaç yıldır ugraşıyorsun ki çocuk için

kızlar bir rüya gördüm ne olur yorumlayın rüyamda eşimle yine nişanlıyız sonra belli bir süre geçtikten sonra kızkardeşimle birbirlerini sevdiklerini söylüyorlar ben bagırıyorum nasıl olur diye kardeşimi suçluyorum

destegin için saol bemiş eşim bir başka ne blöf ne de başka hayırlısı ben adet oldum zaten bu kadar sorun içnde bir bebek iyi olmaz takdir ilahi sen kaç yıldır ugraşıyorsun ki çocuk için

canım biz 3 yıldır uğraşıyoruz bir kere tüp bebekle hamile kalabildim ama onu da kaybettim maalesef.

kızlar bir rüya gördüm ne olur yorumlayın rüyamda eşimle yine nişanlıyız sonra belli bir süre geçtikten sonra kızkardeşimle birbirlerini sevdiklerini söylüyorlar ben bagırıyorum nasıl olur diye kardeşimi suçluyorum

bence çok üstünde durma bu aralar rüyalarının kötü zamanlar geçiriyorsun rüyalrının karışık olması normal takma kafana.

yok canım öyle demek istemedim yani şöyle oldu adet günümde test yaptım 5 dakikanın içinde 2. çizgi çıktı.Sonra dün başka marka test yaptım yani adetim gecikeli 2 gün olmuştu onda da negatif çıktı.Yani negatif çıkıp da sonradan pozitif çıkar mı aceba çünkü ben hala adet olmadım

yok canım öyle demek istemedim yani şöyle oldu adet günümde test yaptım 5 dakikanın içinde 2. çizgi çıktı.Sonra dün başka marka test yaptım yani adetim gecikeli 2 gün olmuştu onda da negatif çıktı.Yani negatif çıkıp da sonradan pozitif çıkar mı aceba çünkü ben hala adet olmadım

arkadaşlar eger rahimde kis yara filanda varsa testlerde pozitif çıkıo

şebnem arkadaş söylemiş bence yarın bir hastaneye git muayene ol

sabrediyorum ama bana ban robotmuyum buluyorsan öyle birini git diyor sonraki gün unutuyoır canım cicim degişken bir yapısı var bıktım sabrediyorum benim işim karışık çoktan ayrılırdım ama kızkardeşimle eltilik durumum var ondan sonra bozuldu zaten önceleri yoktu sorunum ailem bilse ayırır hep mutluyum diyorum gözümün yaşı durmuyor iki gündür küsüz erkek milleti kavga eder sonra hemen yatak ama bu sefer kabul etmedim ona çok sinirlendi ayrı yatıyoruz şimdi allah saır versin artık ne yapıyım

ya güzelim çok üzüldüm şurda yazdıklarına ne kadarlık evlisin bilmiyorum ama anlattıklarında hafiften kendimi gördüm o yüzden yazma gereği duydum,ben 5. yılıma girdim evliliğimde biz eşimle flört etmedik ama başımızdan geçenler aynıydı aileler vasıtasıyla tanıştık ve karakterlerimiz çok yakındı birbirimize güvenerek evlendik ama hep duygularımızı firenledik ya sonrası kötü olursa ya birbirimizi yanlış tanıyorsak die başta çocuk yapmamamızın nedenide buydu çok şükür doğru tanımışız birbirini şimdi çok mutluyuz ve çok seviyoruz birbirini ama gel görki bu güne çok kolay gelmedik ailelerimiz çok acele etti ve çok hızlı evlendik erkek kadından daha farklı bende serbets bi kızdım ama kadında anaçlık duygusundan herhalde evine evliliğe daha çabuk alışıyo eşim öyle olmadı bekarken erkeklerin hepsi çok çok serbesttir ve tek kişiyle yetinmezler hayatları hergün farklıdır evlenince birden herşeyi bırakmak bi düzene girmek hatta sorumluluk almak helede bir alda gelişiyorsa bunlar onlar için çok zor eşim bazen suratı asık oluyordu kendi üzerime alıınıyordum,borcumuz çok vardı düğün vs.. ödeme günü geldimi zaten yüzü yerden kalkmazdı,işle ilgi arkadaşlarıyla ilgi problemlerini anlatmaz yüzü asık gezerdi bende hep üzerime alınır onunlada konuşamaz o evden çıkınca ağlayıp dururdum anneme babama anlatamazdım kimseyle dertleşemezdim alırdım elime kağıt kalem yazar stresimi atardım ama hep sabret geçecek derdim kendime tabi bunlara benim stereslerimde eklenirdi çalışan biriydim evlenince eşim başta kabul etmesine rağmen sonra kıskançlığı tuttu ve çalıştırmadı beni esrat altına girmiş gibi hissedip daha çok depresyona giriyordum sıkıntılıyken arkadaşlarıyla vakit geçirip eve geç geliyordu gece çalıştığı içinde geldikten 1 saat sonra çıkıp işe gidiyordu kimseyi tanımıyordum bi kayın validem o biraz destek oluyordu bana. hep allaha sığındım ve zaman geçti borçlarımız bitti derken eşimi daha iyi tanıdım ve aslında beni çok sevdiğini anladım herşeyimiz daha güzel oldu ben allaha sığındım ibadetime daha çok ehemmiyet verdim ama eşim biraz bu yönde zayıftı ve boşlukta kaldı sorunlarımız bitti ama eimde biriken stres panik atak olmasına neden oldu şimdi tedavisi sürüyor geçecek inş.demek istediğim sen eşine destek ol yinede erkeklerin en kolay lafıdır çıkgit demek düşünmeden konuşurlar kadın gibi ince düşünmezler bu onların yapısı sen sabret bide seninki esnafmış onun işi daha zor daha stresli eşinin gönlünü fetetmek senin elinde belli çok seviyorsun onu seni üzmesine rağmen hep 'iyidir aslında' demişsin ben eşime kırıldığım halde tartıştığımızda haklı olsam dahi yine kendim önerim ona çünkü o anlamsız grur yapar bana göre de grur beni o an sadece daha mutsuz eder derim küs durup 2-3 gün mutsuz geçireceğime 1-2 saat sinirimin geçmesini beklerim sonra gider sarılırım o beni iter bile bazen ama anlarımki aslında gitmemi istemez dönüp bana sarılmak grurunu kırar ısrar edeyim die bekler şimdi diyeceksinki bende biraz olsun şımartılmak istiyorum helede annenin babanın nazlısıysan ben öyleydim mesela evt haklısın ve en doğal hakkın ama sen sabret mutlu olan yine sen olacaksın bence kadın fedakarlık etmese evlilik nasıl yürürki hatta fedakarlıkta demeyelim aslında sen bunları yapıp dönüp geri baktığında aslında bu evin reisi benim kim ne derse desin diyeceksin boşuna kendini üzme geçecek de eşini seviyorsan seni sevdiğini düşünüyorsan gerisi teferruat gerçi sen şimdi ona küstünmü beni sevmiyorda dersin ama bence seviyordur kimse sevmediğiyle aynı evde yaşamaz ne olursa olsun.içini rahat tut ve yaşam tarzın nedir bilmiyorum ama benden tavsiye allaha yakın ol o yardımmını esirgemez hatta allah sevdiği fakat ona uzaklaşmaya başlayan kullarını zor sınavlara sokar ondan uzaklaşmasın ona daha çok yönelsin diye o yüzden allahı çok analım ibadetimizi yapalım ki rabbim imtihanımızı büyük etmesin buna bende dahilim.inanmayan sıkıntılı zamanında secdeye kapanıp allaha kalpten yönelsin demek yeter içinizdeki huzuru hissettiğinizde konuşmaya gerek kalmayacak mutluyum diyeceksiniz.hepimize mutluluklar diliyorum uzun oldu biraz ama inş. yardımcı olmuştur:kedi:

kızlar ya gebeliği adeti 2 gün geçtiği halde idrarda önce negatif sonra pozitif çıkan var mı?

bence sen bu ara ilaç falan kullanma benim kardeşimin günü geçtiği halde hiç bir belirtisi de yoktu test yaptı negatif çıktı sonra kısa süreli adet bile gördü adetten 10 gün sonra falan bi sabah acı bi su gelmiş ağızına akşama kadar sabretti dayanamadı tekrar test yaptı başta nagatifti test 1 saat sonra falan tekrar bakınca silik bi cizgi gördü 2 gün sonra tekrar denedi testi pozitif çıktı tabi doktora gitiler ve meğer 1,5 aylık hamileymiş.ilk günü geçtiğinde hamileymiş yani ama testte çıkmadı ve 3-4 günlük bi adet bile gördü migren ilaçları kullanırdı devamlı allahtan ilaçları bitmiş almayıda ihmal etmiş yoksa beratımıza yazık olurdu şimdi oğlu 1,5 yaşında ismide berat.:) bazen saklıyprlar kendilerini çok kolay bulunuyorlarmış gibi veletler..:)

giz bencede canım bu sıra rüyalara takılma bilinçaltın huzursuz olduğu için görmüşsün bence o rüyayı şimdi hoca kesildin başımıza diyeceksin ama rüyalar 2 şekildir zaten rahmani ve şeytani rahmani rüyalar sana yön belirlemen için mesajdır şeytani rüyalarda seni özelliklede sıkıntılı zamanında yakalar çünkü aklın karışıktır ve nefsinin ve şeytanın seni kandırmasına daha müsaitsindir sen bence eşinle barış mutlu huzurlu uykuya dal bak ne güzel rüyalar görürsün.:)

bence sen bu ara ilaç falan kullanma benim kardeşimin günü geçtiği halde hiç bir belirtisi de yoktu test yaptı negatif çıktı sonra kısa süreli adet bile gördü adetten 10 gün sonra falan bi sabah acı bi su gelmiş ağızına akşama kadar sabretti dayanamadı tekrar test yaptı başta nagatifti test 1 saat sonra falan tekrar bakınca silik bi cizgi gördü 2 gün sonra tekrar denedi testi pozitif çıktı tabi doktora gitiler ve meğer 1,5 aylık hamileymiş.ilk günü geçtiğinde hamileymiş yani ama testte çıkmadı ve 3-4 günlük bi adet bile gördü migren ilaçları kullanırdı devamlı allahtan ilaçları bitmiş almayıda ihmal etmiş yoksa beratımıza yazık olurdu şimdi oğlu 1,5 yaşında ismide berat.:) bazen saklıyprlar kendilerini çok kolay bulunuyorlarmış gibi veletler..:)

ilgilendiğin için çok teşekkür ederim canım ben 4tane kit yaptım 3ünde silik bi şekilde çizgilr vardı ama sonuncu kitte hiç bir şey yoktu.Yine de dikkat edeyim ilaç falan almayayım saol.

X