Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar.benim belimdeki ve kasıklarımdaki ağrılar geçmedi:KK43:adet bitiminden 1 hafta sonra başlamıştı.şimdi reglime 1 hafta var.çok düşündüm.ağrılarımın psikolojik olmadığına eminim.şimdi size anlatayım da bi cvp verin lütfen:KK43:
belimde ara ara ağrı oluyo ve geziyo bu ağrı.arada kasıklarımda ağrı var.ilk zamanlarda kasık ağrım aşırıydı.şimdi o kadar deil.sistit falan da değilim çok şükür.akşamları bulantım oluyo;leblebi yada çubuk kraker falan kesmiyo malesef...arada kalçama,arada kasıkla bel arasına ani bi saplanma giriyo çıkıyo.2 gündür de ara ara göğüslerimde sızı var.hadi onu görmezden geleyim ama özellikle bel sancılarım geçmiyo.azalıyo,artıyo.bu arada gebelik testleri hep negatif.10 gün önce kan tahlili 0,29 çıktı.

artık sonucu merak ediyorum.zaten beklenen bi bebek değildi ama,olumlu yada olumsuz ne olduğunu bilmek isterim.bu arada adetlerim düzenlidir.son 4-5 gündür adet olcakmış gibi rahimde ağırlık var,çekilme gibi.hadi benim için bi beyin fırtınası yapıverin yaaa:KK43:

aynı belirtiler bende de vardı canım,4 ocak adet günüm,ama ben sabredemeyip öğrendim. :)))
pzt öğleden sonra eczaneden gidip idrar testi aldım ,yaptım ve bişey çıkmadı,salı sbaahı ilk idrarımla bir tane daha yaptım 2. çizgi hafif çıktı emin olmak için kan testine baktırdım,9.75 çıktı ben yine emin olamadım bu sabah doktora gittim ve kan testi sonucum 36.75 .çıktı ve hamileyimm.
darısı senin ve isteyen tüm arkadaşlarımın başına.

ayyyyyyy sana hayırlı olsun cnm.yaaa öle dedin heveslendim.ne biliyim sanki kolay çocuk sahibi olamıycakmışım gibi geliyo.ama ağrılar da umutlandırıyo.burada bir sürü arkadaş uzuuuun çalışmalar sonucu bebek sahibi oluyo.benimki beklenmedik ya:)yaaa Allah herkesin gönlüne göre versin.sölediklerin mutlu etti beni:))

Arkadaşlar bir şey danışmak istiyorum adetime 1 hafta kaldı ama 5 gün önce müthiş bir göğüs ağrısı başladı bende (yumurtlamadan 3 gün sonra), şu an acaip şişler, sanki silikonlu gibi :kedi: hatta şişmekten yeni çatlaklar oluşmuş! Öte yandan da 2-3 gündür adet öncesi gibi ağrım var, off ne bunlar şimdi ya, iyice karıştım ben, bi fikri olan var mı?

arkadaşlar bende yeniyim aranızda benimde 10.günüm sayılır transferde bendede bel ğrısı kasık ağrısı var acaba erken tahlil yaptırsammı ki ne yapıcamı bilemiyorum korkuyorumda

Yeni yılda herşeyin gönlünüzce olmasını diler,
Tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim.

Mutlu Yıllar...

yeniyil010.gif

Arkadaşlar bir şey danışmak istiyorum adetime 1 hafta kaldı ama 5 gün önce müthiş bir göğüs ağrısı başladı bende (yumurtlamadan 3 gün sonra), şu an acaip şişler, sanki silikonlu gibi :kedi: hatta şişmekten yeni çatlaklar oluşmuş! Öte yandan da 2-3 gündür adet öncesi gibi ağrım var, off ne bunlar şimdi ya, iyice karıştım ben, bi fikri olan var mı?

merhaba...

aynı sorunu yaklaşık olarak bende yaşıyorum ...
ben kasım 25 de kimyasal bir gebelik geçirdim ve düşük yaptım. bu gün 37 günüm hala adet olmadım bu arada korunmadımda bir hafta önce göğüslerde şime ve göğüs uçrarında şişme başladı,bu arada adet sancısı gibi sancı var bu gün olurum yarın olurum diye düşündüm ama olmadı ve dün doktora gittim hamile olabilirsin dedi kan testi yaptı mam negatif çıtı yanlız doktordan ayrıntılı bilgi aldım yumurlama benim geç olmuş olabilir ve yumurtlama döneminde göğüslerde şime ve hasasiyet olabilir vr bir hafta sonra adet olmasam tekrar tes yapacağını o zman daha kesin sonuç vereceğini söyledi...

canım allah gönlümüze göre hayırlısını versin:emir_bebek::emir_bebek:

Merhaba hiranaz, aslında hamile olmayı çok istiyorum ama bu ağrılar benim umudumu tümden bitirdi, neyse hayırlısı olsun, durumları haber ver sende, umarım sen hamilesindir...

ArkadaŞlar artık hıÇ bıŞeye ınanmıyorum pıskolejım bozuldu koptum sankı hayattan 5 tane test yaptım pozıtıftı Çok ÜmıtlenmıŞtım 8 gÜn geÇıktı normalde hıÇ geÇıkmezdı hıÇ bıŞeye ınanmıcam bundan sonra adet oldum ama Çok aÇık kırmızı ne kadar eczane varsa sordurdum hepsı resmen var dedı olmaması ıÇın teste hıÇ 3 ıncı Çızgının olmaması lazım dedı yanı hıÇ bıŞey anlamadıııım arkadaŞlar ne yapmalıyım ben lÜtfen acıııl cvp

ıdrar testıne ınanmıyorum arkadaŞlar bılĞısı olan varsa yardım etsın bana hepsı pozıtıf Çıkıpta hamıle olmayan var mı????

mrb.arkadaşlar.ben yeni üye oldum.ben bu ay klomen ve çatlatma iğnesi vuruldum.iğne vurulalı14 gün oldu.ama ben eminim yumurtlamam iğneden bir gün önce oldu yani yumurtam çatlayalı 15 gün oldu.ben dün yumurtamın çatlayalı 14 gün olduğu gün kan testi yaptırdım gebelik çıkmadı.ama benim şu zamana kadar adetim hiç 23-24 günü geçmezdi.ama şimdi 26ıncı günde bitiyor ama kanda gebelik çıkmıyor.hamilelik belirtilerinin hepsini yaşıyorum.ayın 28inden beri perosteron kullanıyorum.bildiğim kadarıyla perogesteron eğer hamilelik yoksa adet olmayı sağlıyor.o zaman ben niye şimdiye kadar adet olmadım.dr um 6 ocakta gel demişti ondan önce çıkmaz dedi.ama internette adet olmadanda kan testinde çıkar diye okudum.ne yapacağımı şaşırdım artık 6 ocağı bekliyorum birde adet olmayı.bu konuda fikri olan varsa lütfen yardımcı olsun.yeni yılım berbat oldu.ama allahtan umudumu kesmedim adeti görene kadar hamile olabilirim diye düşünüyorum. aynı durumda olan ark.lütfen yazın

mrb jale33 bende progesteron içeren ilaçlar bırakılınca 1 hafta içinde adet olunuyor diye biliyorum.

kıslarrr benimm dunden bu yana oyle şiddetlii kasık ağrım varkii ağrı kesici almak zorunda kalıorum bacağıma ve belime de vuruo agrı halsizim çok sankii nefasim kesilio boyle çok ağrı olunca bebek varsada düşük tehlikesi olurmuşş reglime 3 gün var ateşim
22.gun 36.7
23.gun36.7
24.gun 36.6
böyle ağrısı olup hamile olan ve sağlıklı gebelik geçiren varmı

X