Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Kubi,gülsü desteğiniz için teşekkürler.Kubi inşallah senden yarın müjdeli haber alırız.Benimde 2 gün geçti ama biraz daha beklicem kan testi için tam emin olmak istiyorum.ALeNaM sende üzülme canım benimde 10 gündür gögüslerimde ağrı var.Hamilelik belirtiside olabilir.Endişelenmen için çok erken.

prenses kubi tebrikler hamilesiniz benimde aynısı olmuştu ben adetim 7 gün geçince idrar testi yapmıştım pozitif çıktı 9 gün sonrada kan testi yaptırdım dünde en sonunda bebişimi ultrasonda gördüm inş allah sizede nasip eder bu arada alenam biraz bekle ve test yap hayırlı haberlerini bekliyoruz:)

ArkadaŞlar kan testı sonucunu aldım 5.oo Çıktı az Önce ıdrar testı yaptım pozıtıf daha hasta olmadım ne yapcamı ŞaŞırdım

AMA SONUÇ YOK ADETıME 4 GÜN VARKEN KAN TESTı YAPTIMYA ONDAN MI ÇIKMADI ŞıMDı BıDAHA TEST YAPTIM YıNE 2 ÇıZGı ÇIKTI YANı 5 TESTTEN 3 Ü SıLıK AMA KANDA NEDEN ÇIMADI KIZLAR DAHA ADET OLMADIM 5 GÜN GEÇTı ŞUAN
ALLAH TEZ ZAMANDA CANDAN ıSTEYENLERE VERSıN HAYIRLISIYLA:Saruboceq::CüvCüv::emir_bebek:

AMA SONUÇ YOK ADETİME 4 GÜN VARKEN KAN TESTİ YAPTIMYA ONDAN MI ÇIKMADI ŞİMDİ BİDAHA TEST YAPTIM YİNE 2 ÇİZGİ ÇIKTI YANİ 5 TESTTEN 3 Ü SİLİK AMA KANDA NEDEN ÇIMADI KIZLAR DAHA ADET OLMADIM 5 GÜN GEÇTİ ŞUAN
ALLAH TEZ ZAMANDA CANDAN İSTEYENLERE VERSİN HAYIRLISIYLA:Saruboceq::CüvCüv::emir_bebek:

canım geç döllenme olabilir belki
hayırlıs olur inşallahhh

slm ben bısey sorcaktımda bende rahım ıltıhabı vardı doktora gıttım ılac ve fıtıl verdı kullandım 10 gun oldu bıtelı acaba hamıle kalma sansım varmıdır bu 10 gun ıcınde cunku adet gunume bıraz daha var ama acayıp akıntı gelıyo benden bazen seffaf bazen hafıf beyaz gıbı lutfen bana yardımcı olun

slm ben bısey sorcaktımda bende rahım ıltıhabı vardı doktora gıttım ılac ve fıtıl verdı kullandım 10 gun oldu bıtelı acaba hamıle kalma sansım varmıdır bu 10 gun ıcınde cunku adet gunume bıraz daha var ama acayıp akıntı gelıyo benden bazen seffaf bazen hafıf beyaz gıbı lutfen bana yardımcı olun

iltihap için soğan kürü birebir.v e hiçbir yan etkisi yok bilmeden hamile bile kalsan bebeğe zarar vermiyor

Kızlar ağlamaktan kafamı kaldıramıyorum cvp yazın ne olur daha halen olmadım neden hep çift çizgi çıkıyoda kanda çıkmadı ne olur acil cvp yazııııııııııııın

tsk ederım ama sızce bu 10 gun ıcınde hamıle kalmıs olabılırmıyım ılacım bıtelı 10 gun oldu bıde o dedıgım akıntı ıltıhaptan dolayımıdır

1 kezmı kan testı yaptırdın bence tekrar yaptır ıdrarda hemen cıktıysa kanda fuze hızıyla cıkması gerekır cnm ıns hamılesındır

kan testi yaptırdım ama adet günüme 4 gün varken bir sürü kişi okudum ben 1 hafta varken sayısı yüksek çıkan bu yüzden kafama takıyorum 2 daha geçsin dr. gidicem

kızlar sizee duyuru sakın kan testi yaptırmayın eğer gebeyseniz kandaki bişeyi alıyomuş yani zararlıymış uzman dr.sölemiş

tsk ederım ama sızce bu 10 gun ıcınde hamıle kalmıs olabılırmıyım ılacım bıtelı 10 gun oldu bıde o dedıgım akıntı ıltıhaptan dolayımıdır

cnm eğer yeni evliysen olur böle şeyle ben evlendikten 15 gün sonra yanma başladı idrara çıkıyorum ama 2 damladan sonra gözlerim dolu dolu oluyodu yanıyodu ve şuan 5 aylığım 4 ayımda allaha şükür geçti fitil kullandım bide birbardak suylada yapılıyo antibiyotik ondan kullandım geçti allaha şükür allah tez zamanda şifasını versin vereliniortak

bana demişlerdi iltihap geçmeden sakın hamile kalma çok zararlıymış bebeğe bana korun dediler hem de bebeğimn olmaz dediler iltihap varken 2aydan beri iltihapdan haber yok inş. hamileyizdir
senağlama

ıns bende 5 aylık evlıyım bana dedılerkı ıltıhaptan dolayıda bebek olmaz anca gectıkten sonra benım daha gunum gecmedı ama bakalım akıntım cok var

senın gunun ne kadar gectı adetın duzenlımıydı benımkı cok duzensız gunum gecsede kolay kolay anlayamam hamıle olsamda

Canım ben ep aynı gÜnde olurum hep dÜzenlı ılk defa beŞ gÜn geÇtı bu gÜnÜ saymazsak dÜzensızsen burda bır sÜrÜ arkadaŞ var dr.dan edet dÜzenslıĞı ıÇın hap alan var onların Şımdı 28 gÜnde bır oluyolar sende Öle yap bence

X