Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Dmtumt naber

Ben ne zamandır girmiyordum gebelik bölümüne bir bakayım dedim kimler ne durumda diye.Ben geçen ayki negatiften sonra umutsuzluğa kapıldım o yüzden buralarda yoktum.Sen ne yaptın nasıl gidiyor.

Dmtumt naber

Ben ne zamandır girmiyordum gebelik bölümüne bir bakayım dedim kimler ne durumda diye.Ben geçen ayki negatiften sonra umutsuzluğa kapıldım o yüzden buralarda yoktum.Sen ne yaptın nasıl gidiyor.

ii cnm ne olsun cnm yaaa valla değişik birşey yok aynı. 2 gündür kasıklarım ağrıyor bir de şeyim batıyor otururken bile :kedi: anlamadım.... hiç olmazdıııŞeniz

ii cnm ne olsun cnm yaaa valla değişik birşey yok aynı. 2 gündür kasıklarım ağrıyor bir de şeyim batıyor otururken bile :kedi: anlamadım.... hiç olmazdıııŞeniz

İnşallah hamilesindir arkadaşım hayırlısı olsun.Umarım en kısa zamanda sendende müjdeli haberi alırız.

İnşallah hamilesindir arkadaşım hayırlısı olsun.Umarım en kısa zamanda sendende müjdeli haberi alırız.

inşallah cnm bende onu dedim 18. ve 19. günümde oldu bugün de batmalar başladı yani osa bile bu kadar erken olur mu belirti acaba?:çok üzgünüm:

slm arkadaşlar, ben aranıza yeni katıldım. son adet tarihim 27 ekim, 28-30 günde 1 adet görüyorum. cuma günü hamile olduğumdan şüphelendim akşam idrarıyla test yaptım işten gelince,2. çizgi silik çıktı. eşimle var mı diye çok heyecanlandık. sonra pazar günü tekrar yaptım biraz daha belirginleşmişti. ptesi yani dün daha da belirgindi. kanda baktırdım,beta hcg 642 olmuş. adetime ortalama 1-2 gün var. hamileyim ama korkuyorum. benim gibi birşey yaşayan var mturkbayragiı?

canım hayırlı olsun hamileliğin sağlıkla bebişin kucağına gelsin inş. bu arada ne gibi şüphelerin vardı bizimle paylaşırmısın ???

birde bende enfeksiyon vardı antibiyotik ve fitil kullanmıştım tekrar gtiim muayeneye biraz daha kaldığı için tekrar fitil kullandım ama o dönem ovülasyona denk geldiği için boş geçirmemek amaçlı bir kaç denememiz oldu ama fitilide kullanmaya devam ettim.Daha sonra çok az bir kanamam oldu acaba iltihaptanmıydı temizlendi yoksa yerleşme kanamasımıydı bir anlam veremedim kafamçokkarıştı

kızlar okadar umutsuzdumkı her ay reglı olunca moralım 0,a iniyordu şükürler olsunki hamileyım butun ısteyenlerın başına inşallah :)
ben buay bıtkı cayları ıcmeye başlamıştım acaba onunmu etkısı bılmıyorum 2 senedır hamılelıgı dort gozle beklıyordum ve sonunda ....:ecrin_bebek:

merhaba arkadaşlar... ben yeni üyeyim... daha önce bu tür sitelerin iyi takipçisiydim... halada öyle... hamileyim ve sizilere bendeki hamilelik belirtilerini yazayım...

tahmini yumurtlama zamanı eşimle birlikte olduk..birlikte olduktan 2-3 gün sonra kasıklarımda müthiş bir batma ve göğüslerde şiklik ve acı hissettim. bunun yumurtlama belirtisi olduğunu düşünmedim çünkü önceden hiç böyle olmazdı...1,5 hafta sürdü ve bitti.

adet günüme yakın kasık ağrılarım tekrar başladı. adet olacağım zannettim ama yine kasıklarda batma olduğu için ümitlendi. adet günüm geçti ve test yaptım.. pozitif çıktı.

yaklaşık 3 haftalık hamile sayılırım.

midede ekşime, uyku hali, boğazda kuruluk ve kasığımda tek taraflı hafif şişlik var.

sizlere yardımcı olur inşallah

merhaba arkadaşlar... ben yeni üyeyim... daha önce bu tür sitelerin iyi takipçisiydim... halada öyle... hamileyim ve sizilere bendeki hamilelik belirtilerini yazayım...

tahmini yumurtlama zamanı eşimle birlikte olduk..birlikte olduktan 2-3 gün sonra kasıklarımda müthiş bir batma ve göğüslerde şiklik ve acı hissettim. bunun yumurtlama belirtisi olduğunu düşünmedim çünkü önceden hiç böyle olmazdı...1,5 hafta sürdü ve bitti.

adet günüme yakın kasık ağrılarım tekrar başladı. adet olacağım zannettim ama yine kasıklarda batma olduğu için ümitlendi. adet günüm geçti ve test yaptım.. pozitif çıktı.

yaklaşık 3 haftalık hamile sayılırım.

midede ekşime, uyku hali, boğazda kuruluk ve kasığımda tek taraflı hafif şişlik var.

sizlere yardımcı olur inşallah

hangi tarafın şiş?

sağ tarafsa erkek sol tarafsa kız.... bak söylediğimi dene bakalım doğrumu çıkıcak... :ecrin_bebek:

kıslar benımde reglıme ıkı var ve bugun ılşkıden sonra bır ıkı damla kahverengi leke geldi daha önce hiç olmamıstı ıkı hafta once doktota kontrole gıtmıstım yara yada enfeksıyon olsa gorurdu demi boyle olup hamıle olduğunu öğrenen varmı

kzlar nolur ya cevap verin bana.bugün 7.gün ve adet olmadım.ama ilk gün ve 4.gün testlerim negatif çıktı.bu şekilde olup hamile olduğunu öğrenenler oldu mu?bi de akıntım normalden çok daha akıcı.çok sık tuvalete çıkıyorum(yaklaşık 2 saatte bir ).

bacım.... bu dediğini nerden biliyorsun.... biryerdemi duydun

bi yerde duymadım bizim sülale canlı örnek teşkil edio...
kız çocuk sol yumurtalıktan-erkek çocuk sağ yumurtalıktan oluo... annem ilk bebeğini kız istemiş ve ilişkiden sonra hep soluna dönüp uyumuş ben olmuşum... 2. bebeğini erkek istemiş sağa dönmüş... ve bizim sülalede sadece kızı olan yada sadece erkek evladı olan yok... herkes uyguluyo bunu valla.... kaydirigubbakcemile2

tamam canım bekliyorum inşallah hamişsindir

ya benim koca testi almayı unutmuş.. bende iş çıkışı eczaneye yetişemiyorum... çalıştığım yerin çevresindede hiç eczane yok...

zaten dün akşam doktoru aradım... durumumu anlattım... rahim filmi çekiminden dolayı kanallar açıldığından yumurtalıklar hassaslaşmıştır... o nedenle çatlama olayını biraz ağrılı yaşıyor olabilirsin... yada erken hamilelik belirtileride olabilir dedi... test yaparsan çıkmaz... 1 hafta bekle dedi... bakalım cuma günü hastaneye gidince ben bi kan testi yaptırırım... bekliycem artık napıyım... :hulya:

10 hafta sonra burda yazarım angelc sanırım 15. haftada falan belli oluyor degil mi?

valla bak göremem filan çatlarım... bana özelden bildir merak ettim... ben kız bebek istiorum... o nedenle hep sol tarafıma dönüpte uyuyorum ilişki sonrası... bakalım inşallah tuttururum :eek:

esterya bu arada hamilelik belirtilerin nelerdi? ilk adetinden kaç gün sonra bişiler hissetmeye başladın?

X