Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Bugun benim adetimin 13. gunu canım tam yumurtlama gunlerim ama kocamla kustuk calısırmıyız bilmem beni sinir ediyor.. calısmak icin yalvarmaktan sıkıldım adama ya off

Bugun benim adetimin 13. gunu canım tam yumurtlama gunlerim ama kocamla kustuk calısırmıyız bilmem beni sinir ediyor.. calısmak icin yalvarmaktan sıkıldım adama ya off

canım benim erkekler zorunlu şeylerden hoşlanmaz. ona bugün çalışmamız lazım dersen hayatta yapmaz. ama bu zorunluluğu farkettirmeden yaparsan yani yapman gerektiği için değil de istediğin için yaparsan o zaman çalışır. yerimseniben erkeklerin hepsi aynıdır canım. mesela benim kocişim de bunu yap dersem yapmaz ama yapar mısın hayatım dersem muhakkak yapar onun gibi düşün. yani yumurtam çatlıycam yapalım deme mesela akşama hazırlık yap yalvarmadan baştan çıkart buyrunnnnnnnnn süprizzzzz

YAZDIKTAN SONRA GÖRDÜM CANIM ÜZÜLDÜM HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH. İNŞALLAH ÖNÜMÜZDEKİ AY TAKTİK DEĞİŞTİRELİM DİYORUM NE DERSİN?mafoldumben

nasılsın cnm iyimisin moralim bozuk olduğu için kaçgündür girmedim kadınlar kulubüne içimden gelmedi ama seninle olan muhabbetimide özledim herkes çok iyi buradaki sende öylesin allahım hepinizden razı olsun cnm öpüyorum :) sen neler yaptın bakalım :tomato:

merhaba canım bende bugün senin için girdim hayatım ne olsun valla beklemedeyiz canım yaa. 6b günüm kaldı. kasıklarımda batma var. bakalım hayırlısı olsun inşallah canım. dün sabah test yaptım.silik çizgi çıktı.

ya canım sorun da bu zaten.. dun aradı beni balık alayımmı dedi al dedim hatta cavit leride cagıralım hep beraber yiyelim dedim tamam cagır dedi.. sonra ben cavitleri aradım işleri varmıs gelemeyeceklerini soylediler ama ben kocama cavitler gelmeyecek demeyi unuttum... eve gittim hazırlandım suslendim puslendim mini etekti suydu buydu... geldi kapıyı actım bni oyle gorunce bir panik oldu aaa misafir yokmu ansıl giyindin falan oldu yk gelmediler dedim... sonra yemek yedik falan bu suratıma bakmıyor, balıkları kendim ayıkladım yedirdim falan ... ama yani oyle boyle degil baya farklı giyinmistim.. sonra yemek bitti bu basladı gomleklerini falan utulemeye .. ama bana kafasını cevirip bakmıyor.. kafam attı bu utu yaparken gittim ( sabah uyandıgımızda demisti bu aksam ben gelirken guzel karsıla beni) dedim bak hayatım sen istedin istediginden cok fazlasıyla hazırlanıp seni bekledim ama senin umrumda degil bende heves bırakmıyorsun dedim.. " ama sen cavitler gelcek dedin ben klendimi ona gore programlamıstım simdi nasıl diger mod a geceyim dedi.. " nasil ya dedim simdi gelselerdi onların kalkma saatine kadar onlar burdaymıs gibi mi davranıcaz ya dedim .. ben o kadar ugrasıyorum hastaneler doktorlar kontroller takipler sen bana cavitleri bahane ediyorsun dedim. bıktım sana calısma icin yalvarmaktan dedim. kafam dondu iste kızlar agzıma ne geldiyse dedim.. bıktım sıkıldım artık yaaaaaaaaa

demettttttttttt silik cizgi ha hamilesin arkadasımmm gozun aydınnn.. Allah hayırlısı ile tamamnına erdirsin canımmm

canım hiç üzülme bu dönem zor bir dönem. babannem hep bana tembih eder(yuvayı dişi kuş yapar yuvana sahip çık) diye. sana bir tavsiye üzerine gitme ne süslen ne özel birşey yap. normal ol yani onunla da fazla ilgilenme. bak nasıl üzerien düşüyor. ama ilgilenme dediysek yemeği falan yap yani de öyle fazla üstüne düşme canım. bugün de öyle dene allaha dua et merak etme inşallah seni de bu ay hamişler arasında görürüz tatlım...

silik çizgi çok silik çıktı ama canım ya daha 8 gün vardı o zaman. bakalım yarın sabah yine yapacağım canım. hayırlısı neyse o olsun canım sende strese sokma kendini hayatım

aman demetcim ya zaten yapmam bisi evime giderim yemegimi yaparım sonra kendi isime gucume dalarım, bu aksam yumurta takibim var ona bile gitmek istemiyorum inanki,

aman demetcim ya zaten yapmam bisi evime giderim yemegimi yaparım sonra kendi isime gucume dalarım, bu aksam yumurta takibim var ona bile gitmek istemiyorum inanki,

canım hayatım güzel kalpli arkadaşım sen hiç canını sıkma ihmal de etme takibine git canım benim. sonra kocanla aran düzelir gitmediğine yanarsın. yapma böyle güzel arkadaşım benim. sen hiç canını sıkma karı-koca arasında bir dönemdir. geçecek allahın izni ile inşallah sen sıkma canını gül sen güll opuyorumnanaktan

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

merhaba canım bende bugün senin için girdim hayatım ne olsun valla beklemedeyiz canım yaa. 6b günüm kaldı. kasıklarımda batma var. bakalım hayırlısı olsun inşallah canım. dün sabah test yaptım.silik çizgi çıktı.
kasıklarımda benimde çok ağrım vardı ve batmalar hafifte dolgunluk vardı ama bak ne oldu umarım seninde benim gibi ümidin kırılmaz ve tek çizgi gerçekten hamile olduğunun göstergesidir cnm seni seviyorum arkadaşım :) allah yardımcın olsun ve yardımcımız olsun :)
çok iyisin :)

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım. 4 kere klomen + çatlatma iğnesi kullandım ama bişey olmadı. bu ay adetim ayın 10 daydı ama olmadım. adetime 10 gün varken gögüslerime dokunamıyordum şişti, yatktan kalkamayacak kadar bel ağrım ve kasıklarımın ağrısı var. 20 dkka da bir idrara çıkıyorum nerdeyse ama açık renk sabah ki koyu oluyor bir tek. kızlar yardımcı olun bana sizce hamilemiyim????

a.s. merhaba arkadaşlar adetime daha bir hafta var ama kendim mi kuruyorum bilmiyorum karnım her gün ağrıyo bazen adet ağrısı gibi bazen sancı ğöğüslerim o kadar şişki dokunamıyorum ama başka belirti yok bunları yaşayan oldumu banada yardımcı olurmusunuz

bende de sinir stres var :KK43: sebepsiz gerginmmm :KK43: sanki 3 aydır adet olmuyomuşum gibi gerildim daha adetime 10 gün var.. karnım gergin.. ara ara miğdem bulanıyo psikolojik olabilir diyorum ama bilmiyorum.. bide bel eğrım var.. offf offfff çoookk gerginimmm.. gündüz uykum geliyo gece uykum kaçıyo :KK43:( gerginimmm bacaklarım uyuşmuş gibi sürekli gerinme ihtiyacı duyuyorum.. iştahım acıldı yiyorum 1 saat sonra içim kemiriyor.. işin tuhafı gebelik yasak bana ve hamile kalmamak için korunuyordum.. hamileysem çook güleriimm aynı zamanda kafayı yerim.. yarın kan testi yaptırıcam.. zaten aylık rutin yaptırmam gerekiyordu enazından kafamdaki soru işaretleri aydınlanmış olacak :)

merhabalar.. ben de bebiş istiyorum:) psikolojik olarak mı bilmiyorum.bugün adet olmam gerekiyordu daha olmadım.ve hiç adet belirtisi yok normalde 5 6 gün önceden göğüste hassasiyet olurdu o da yok.kasık ağrısı yok.ya bilmiyorum ki.. Allahım düşünmek istemiyorum ama aklıma geliyor istemeden:ecrin_bebek:

benimde dün gelmesi gerekiyordu gelmedi bugünde yok bakalım kısmet inş. bebeğim gelmiştir :ecrin_bebek:

merhaba kızlar 3 haftalık hamileyimmmm

çok sevindim.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:ecrin_bebek: benim günüm 2 gün geçince dayanamadım bugün evde test yaptım.negatif çıktı:KK43:( bilmiyorum hala adet belirtisi de yoklaelaelaelaelae Hayırlısı bakalım. damlam sen ne zaman öğrendin.nasıl test yaptın.kan mı idrar mı??

X