Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

bu aralar bi iyi bi kötü canım dedmi hastaneye yatırdık doktorlar pek umutlu değiller bi taraftan aglıyrum bi taraftan kardeşimden 3 yıldır beklediğimiz hamile haberini aldık ne sevinebildim ne üzülebildim içimde bi yumruk varr işte öyleyim canım yaaa..sen nasılsın ?

çok üzüldüm hayatım ya çok büyük geçmiş olsun allahım acil şifalar versin inşallah canım. bende ne yapayım canım yaa çalışıyoruz iş güç. bu sabah ilk defa mide bulantısı ile uyandım. sabah doymak bilmedim yedim yedim içim hep boş gibiydi hala bile karnım aç ama yemek istemiyorum midem bulanıyor. ne biliyim ya bu ay valla bebşim hayırlısı ile bir gelse, zaten bu ay olmazsa 5 ay daha korunacağım. :eek::emir_bebek::sinifsinif:

çok üzüldüm hayatım ya çok büyük geçmiş olsun allahım acil şifalar versin inşallah canım. bende ne yapayım canım yaa çalışıyoruz iş güç. bu sabah ilk defa mide bulantısı ile uyandım. sabah doymak bilmedim yedim yedim içim hep boş gibiydi hala bile karnım aç ama yemek istemiyorum midem bulanıyor. ne biliyim ya bu ay valla bebşim hayırlısı ile bir gelse, zaten bu ay olmazsa 5 ay daha korunacağım. :eek::emir_bebek::sinifsinif:

saol canım teşekkür ederim...

neden bu ay olmazsa 5 ay daha koruncaksın senin ilk ayın değilmiydi bu ay canım ?

saol canım teşekkür ederim...

neden bu ay olmazsa 5 ay daha koruncaksın senin ilk ayın değilmiydi bu ay canım ?

evet bu ay ilk ayım ama eğer tutmazsa 5 ay sonra devam edeceğim bir terfi işim gündemde terfimi alıp 1-2 ay çalışayım ondan sonra tekrar denemeye devam edeceğim. tabi inşallah bu ay tutar. eğer bu ay tutarsa terfi değiliş bile gözüm görmez. allahım hayırlısını nasip etsin canımm:CüvCüv:

evet bu ay ilk ayım ama eğer tutmazsa 5 ay sonra devam edeceğim bir terfi işim gündemde terfimi alıp 1-2 ay çalışayım ondan sonra tekrar denemeye devam edeceğim. tabi inşallah bu ay tutar. eğer bu ay tutarsa terfi değiliş bile gözüm görmez. allahım hayırlısını nasip etsin canımm:CüvCüv:

amin tatlım allahım hayırlısını versin her iki işinde yolunda gitsin inşşş.

amin canım. cuma suresi buyrun hep birlikte okuyalım allahım cumamızı mübaret etsin. allahım dualarımızı kabul eylesin. allahın cümle bebek isteyenlerin gönlüne göre versin ya rabbim...AMıNN

CUMA SURESı-11 AYET
1. Göklerdeki ve yerdeki her şey, mülkün sahibi, mukaddes, mutlak güç sahibi, hüküm ve hikmet sahibi olan Allah'ı tespih eder.

2. O, ümmîlere, içlerinden, kendilerine âyetlerini okuyan, onları temizleyen, onlara kitabı ve hikmeti öğreten bir peygamber gönderendir. Halbuki onlar, bundan önce apaçık bir sapıklık içinde idiler.

3. (Allah o peygamberi) onlardan henüz kendilerine katılmayan başkalarına da göndermiştir. O mutlak güç sahibidir, hüküm ve hikmet sahibidir.

4. ışte bu, Allah'ın lütfudur. Onu dilediğine verir. Allah büyük lütuf sahibidir.

5. Tevrat'la yükümlü tutulup da onunla amel etmeyenlerin durumu, ciltlerle kitap taşıyan eşeğin durumu gibidir. Allah'ın âyetlerini inkar eden topluluğun hali ne kötüdür! Allah, zalimler topluluğunu hidayete erdirmez.

6. De ki: "Ey Yahudi akidesini benimseyenler! Bütün insanlar değil de, yalnız kendinizin Allah'ın dostları olduğunu iddia ediyorsanız, (bunda da) samimi iseniz haydi ölümü isteyin!"

7. Ama onlar, daha evvel yaptıklarından dolayı asla ölümü istemezler. Allah zalimleri hakkıyla bilir.

8. De ki: "Sizin kendisinden kaçıp durduğunuz ölüm var ya, o mutlaka size ulaşacaktır. Sonra gaybı da, görünen âlemi de bilen Allah'a döndürüleceksiniz de, o size yapmakta olduklarınızı haber verecektir."

9. Ey iman edenler! Cuma günü namaz için çağrı yapıldığı zaman, hemen Allah'ın zikrine koşun ve alışverişi bırakın. Eğer bilirseniz bu, sizin için daha hayırlıdır.

10. Namaz kılınınca artık yeryüzüne dağılın ve Allah'ın lütfundan nasibinizi arayın. Allah'ı çok zikredin ki kurtuluşa eresiniz.

11. (Durum böyle iken) onlar bir ticaret veya bir oyun eğlence gördükleri zaman hemen dağılıp ona koştular ve seni ayakta bıraktılar. De ki: "Allah'ın yanında bulunan, eğlence ve ticaretten daha hayırlıdır. Allah, rızık verenlerin en hayırlısıdır."

kızlar nerelerdesiniz yaff sesiniz çıkmıyor gulizar orda mısın canım neler oldu merak ediyorum seni hayatım? test yaptın mı acaba kıss yoksa hamilemisin inşallah!! bize de söyle bekliyoruz güzel haberlerini hayırlısı ile canım benim öptümmmzemuszemus

Merhaba kızlar
Yaa benim yumurtlama dönemime daha var ama onun dışındaki günlerde ilişkiye girilince olmazmı diyosunuz yaniii.Bende heyecanlanmıştım belki olmuştur diye.Ama ben yinede önümüzdeki salı-çarşamba falan eczaneden test alıp bakıcam belki olmuştur diye

Merhaba kızlar
Yaa benim yumurtlama dönemime daha var ama onun dışındaki günlerde ilişkiye girilince olmazmı diyosunuz yaniii.Bende heyecanlanmıştım belki olmuştur diye.Ama ben yinede önümüzdeki salı-çarşamba falan eczaneden test alıp bakıcam belki olmuştur diye

canım allahın işine karışılmaz. sen 2 günde 1 ilişkiye gir ki spermler kaliteli olsun. ama testte hemen çıkmaz boşuna moralini bozma adetin geçeli 1-2 gün olsun öyle yaparsan anca çıkabilir onunda garantisi yok yani canım. ama sen bilirsin yine bende bilemedim daha yumurtlama dönemimde kan testi yaptırdım birşey çıkmadı doktora sordum henüz yeni yumurtluyorsun dedi zaten olsa bile çıkmaz daha dedi. kan testinde bile 3-4 gün kala çıkıyor adetine.:hulya:

canım allahın işine karışılmaz. sen 2 günde 1 ilişkiye gir ki spermler kaliteli olsun. ama testte hemen çıkmaz boşuna moralini bozma adetin geçeli 1-2 gün olsun öyle yaparsan anca çıkabilir onunda garantisi yok yani canım. ama sen bilirsin yine bende bilemedim daha yumurtlama dönemimde kan testi yaptırdım birşey çıkmadı doktora sordum henüz yeni yumurtluyorsun dedi zaten olsa bile çıkmaz daha dedi. kan testinde bile 3-4 gün kala çıkıyor adetine.:hulya:

Ama nette araştırdığımda ilişkiden 7-9 gün sonra belli olur yazıyordu bir çok sitede.O yüzden yapayım diyorum bende aslında pek bilgim yok bu konularla ilgili.Yaa birde vajinal mantar oldum 4 gündür ilişkiye falanda giremiyorum inşallah iyileşir çünkü yumurtlama dönemimede az kaldı.

ayyy kızlar ya kocam dioki bu ne böle robot gibi hiissediom kendimi dio :)))

adam haklı şekerim yaa çoğu insanda zorunluluk haline gelmiş daha şimdiden. biz ilişkiye girdiğimiz zaman hadi bebek olacak şu bu diye hiçbir konuşma birşey yapmıyoruz mesela
evde iken de ay hadi bebeğimiz olsun ne zaman olacak gibi bir gayemiz yok. bir kere konuştuk tamam korunmayalım bebeğimiz olsun dedik o kadar. gerçi daha ilk ayımız inşallah olur ama hayırlısı inşallah takdir allahındır ya rabbim çomk büyük vakti gelince getirecek bebişleri...kaydirigubbakcemile2

kızlar nerelerdesiniz yaff sesiniz çıkmıyor gulizar orda mısın canım neler oldu merak ediyorum seni hayatım? test yaptın mı acaba kıss yoksa hamilemisin inşallah!! bize de söyle bekliyoruz güzel haberlerini hayırlısı ile canım benim öptümmmzemuszemus
valla cnm açıkçası daha test yapmadım çünkü lekelenme hala devam ediyor ne kadar sürer bilmiyorum bittikten sonra yapmayı düşünüyorum allahım yardımcımız olsun eğer hamile olursam ilk duyan sen olacaksın bunu emin ol ayın 7 sinden sonra yapmayı düşünüyorum testi cnm öpüyorum demetim :))))

valla cnm açıkçası daha test yapmadım çünkü lekelenme hala devam ediyor ne kadar sürer bilmiyorum bittikten sonra yapmayı düşünüyorum allahım yardımcımız olsun eğer hamile olursam ilk duyan sen olacaksın bunu emin ol ayın 7 sinden sonra yapmayı düşünüyorum testi cnm öpüyorum demetim :))))

CANIM AÇIKÇASI ADET OLMADIĞINA SEVİNDİM HAYATIM. İNŞALLAH DA OLMAZSIN DA SENİ DE :CüvCüv: GÖRMEK NASİP OLUR HAYATIM. cuman mübarek olsun bu arada allahım bütün dualarını kabul etsin canım. seni çok seviyorummm... neden bilmiyorum ama sana çok çok ısındım canım. allah hepimizin hakkımızda hayırlısını nasip etsin tatlım. öptüm kocaman hayatımm Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

CANIM AÇIKÇASI ADET OLMADIĞINA SEVİNDİM HAYATIM. İNŞALLAH DA OLMAZSIN DA SENİ DE :CüvCüv: GÖRMEK NASİP OLUR HAYATIM. cuman mübarek olsun bu arada allahım bütün dualarını kabul etsin canım. seni çok seviyorummm... neden bilmiyorum ama sana çok çok ısındım canım. allah hepimizin hakkımızda hayırlısını nasip etsin tatlım. öptüm kocaman hayatımm Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

canım benim bende senin cuman hayırlı olsun ve bende seni çok seviyorum samimiyetin dikkatimi çekti çok doğalsın cnm benim sağol güzelim:):emir_bebek:

X