Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Iyıim canım :) pztesi den itibaren aynı dedigin şekilde tam gaz çalışmaya devam.. sen nasılsın regline kac gun kaldı?

canım başka biryeden tüyo aldım kızlar hepiniz okuyun. adetinizin başladığı günden itibaren 10.12.14.16.18. ve 20. günleri ilişkiye gireceğiz. ilişkiden sonra bacaklarımızı karnımıza doğru toplayıp 15-20 dk bekleyeceğiz. bir arkadaşım bu yöntemle hamiş olmuş. denemekte yarar var. benim bugün 18. günüm oluyor çalışmalara devam. takdik işe yarıyor...:asigim:

12. ve 14.günlerde ilişkiye girdik. :kedi:hemde yumurtlama dönemimdi. adetime 10 gün var. kasıklarım çok ağrıyor. göğüslerimde şiş gibi.
inşallah bu ay hamile kalırım . geçen ay çok büyük hayal kırıklığına uğradım.
Allahım yardım et anne olmak istiyorum artık mafoldumben

benim tam 10 günüm var canım. dün 18. günümdü ama dersime çalışamadım. gezmeye gittik yoruldum çalışamadım :KK43: ama bu sabah ilk defa midem bulanarak uyandım. ve çok fena acıkmıştım. inşallah bebişim yerine yerleşmiştir yaa inşallah. hepimize allahım hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah canım..

yarencim hayırlı olan vakitte olacaktır mutlaka moralini bozma , ne kadar zamandır bebek icin calısmalara basladınız

12. ve 14.günlerde ilişkiye girdik. :kedi:hemde yumurtlama dönemimdi. adetime 10 gün var. kasıklarım çok ağrıyor. göğüslerimde şiş gibi.
inşallah bu ay hamile kalırım . geçen ay çok büyük hayal kırıklığına uğradım.
Allahım yardım et anne olmak istiyorum artık mafoldumben

inşallah canım. allahım isteyen herkese nasip etsin. benim de 10 günüm var. gögüs uçlarında hafifi karartı var mı? bir de akıntı kimi beyaz kimi şeffaf kimi sarımsı?vereliniortakopuyorumnanaktan

yarencim hayırlı olan vakitte olacaktır mutlaka moralini bozma , ne kadar zamandır bebek icin calısmalara basladınız

inşallah cnm inşallah .:Saruboceq: bu ay bende çok umutluyum.. inşallah hayal kırıklığı yaşamam.
1 sene doğum kontrol hapı kullandım. 7 aydır kullanmıyorum
geçen ayda belirtiler vardı ama olmadı işte.. kendimi kandırmışım:kızgın: adet olunca çok üzüldüm
sağ kasığımda batmalar oluyo acaba neden olabılırkı bı fıkrınız varmı ?

inşallah canım. allahım isteyen herkese nasip etsin. benim de 10 günüm var. gögüs uçlarında hafifi karartı var mı? bir de akıntı kimi beyaz kimi şeffaf kimi sarımsı?vereliniortakopuyorumnanaktan

benim göğüslerim aynı gibi .:ecrin_bebek:
benimde akıntım var. gerçi geçen ayda vardı akıntım baya..
geçen ay beyazdı.bu ay sarı :bbo:

anldım canım. benim göğüslerimde biraz şişlik ve karartı var. gerçi birşey diyeceğim belirtiler için çok erken henüz canım.. en erken 1 hafta kala falan belli olur. inşallah hamiş oluruz...

anldım canım. benim göğüslerimde biraz şişlik ve karartı var. gerçi birşey diyeceğim belirtiler için çok erken henüz canım.. en erken 1 hafta kala falan belli olur. inşallah hamiş oluruz...

inşallah inşallah . :Saruboceq:
evet çok erken ama istiyoruzya herşeyde belirti diyoruz.
inşallah bu ay bütün istiyenler hamile olur . :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
bu ayda olmazsa ki inşallah olur doktora gitçem bakalım

inşallah inşallah . :Saruboceq:
evet çok erken ama istiyoruzya herşeyde belirti diyoruz.
inşallah bu ay bütün istiyenler hamile olur . :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
bu ayda olmazsa ki inşallah olur doktora gitçem bakalım

inşallah olur canım inşallah:çok üzgünüm:

GÜNAYDIN SİRİUS NASILSIN CANIM? nasıl gidiyor hayat?:çok üzgünüm:

bu aralar bi iyi bi kötü canım dedmi hastaneye yatırdık doktorlar pek umutlu değiller bi taraftan aglıyrum bi taraftan kardeşimden 3 yıldır beklediğimiz hamile haberini aldık ne sevinebildim ne üzülebildim içimde bi yumruk varr işte öyleyim canım yaaa..sen nasılsın ?

cubuk krakercim insallah Allah umutlarımı bosa cıkramaz..

siriuscum Alah sifalar versin guzelim.. kolay degil.. ama hayat iste sevincler uzuntuler dogumlar olumler hersey insanlar icin. Allah yardımcınız olsun guzelim

X