Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

O dönemin dışında olmazmı yani.Beklemek çok zor çooook.Çok ama çok heyecanlanıyorum nasıl dayanıcam o kadar zaman beklemeyi.:çok üzgünüm:

evet canım bekleyeceğiz inşallah. hayırlısı neyse o olsun canım ya. bende doktora gittim hiçbir sorun yok hamile kalabilirsin dedi ama ben biraz erken davranmışım erkenden kan tahlili yaptırdım sonra doktora gittim. doktorum ovulasyonun yeni başladığını söyledi. şimdi hala bekliyorum canım. 12 günüm var bakalım hakkımızda hayırlısı inşallah. on u düşünmemeye çalış düşündükçe farklı şeyler çıkıyor kendini sürekli hamile sanıyorsun canım

canım bu tarihte adet olmazsak hemen gebelik testi yaptırıyoruz bakıyoruz ve inşallah hamile kalıyoruz=) yani ovulasyon değil adet günlerimiz. :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ayyy salak gbi 10 kere sordum cnmm bi tarftan iş yapıp kaçamak kaçamak buraya bakınca önceden ne yazdımı unutuom kusura bakmaa ne laf anlamaz biri sandın benii dimikaydirigubbakcemile3

yok hayatım ya bende aynı durumdayım aslında bir yandan iş bir yandan yazı aşkolsun öyle şey olur mu?? valla iş yapıyorum ama tek düşündüğüm de bebek sahibi olmak. inşallah hayırlısı ile canım

biz daha yeni başladık bu ay başladık çalışmalara. hayırlısı bakalım. 1 senellik evliyim henüz. aslında daha erken bile ama olsun artık yaaaa bebiş istiyorumm

gülizarcım içime doğuyor sanki hamilesin inşallah. git de bir test yaptır hayatım ya... valla ben meraktan çatlıcam burda :ecrin_bebek:
inşallah allahım sanada banada hayırlı sağlıklı bir evlat versin normalde ilk gün az olan adetim 2.gün çok gelirdi benim ama yine kahverengi şeklinde ve az sol kasığımda şişlik var gibi içten böyle gögüslerim hala şiş ve acıyor elleyince ay allahım ne olursun ikimizde hamile olalım ne olur test yapmayada korkuyorum :) offfffffffff adetim 7 siydi ama 4 de lekelenme geldi acaba böylemi oluyor ki ?

biz daha yeni başladık bu ay başladık çalışmalara. hayırlısı bakalım. 1 senellik evliyim henüz. aslında daha erken bile ama olsun artık yaaaa bebiş istiyorumm

canımm daha yeniymiş bende 1 yıl 4 aylık evliyim 8 hhaziranda hamiş kaldım ama 1 agustoada kan pıhtılaşmasından düşürdüm şimdi tekrar başladık bakalım hayırlısı olsun canım benim hepimiz içinnn

cnm bence büyük ihtimal hamişsin bendede ilk gebeliğimde öle olmuştu:)):Saruboceq:

inşallah canım benim yaa!!! ay varya düşünmekten iş yapamaz oldum yemin ederim. bu ay çok umutluyum inşallah allahım gönlümüze göre versin ya rabbim.

Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm. AMİN.

ALLAHIM CÜMLEMİZİN DUALARINI KABUL EYLESİN.:1hug:

arkadaşlar benim her yemekten sonra miğdem bulanıyor ve karnımın içinde iğne gibi batmalar ve yine karnımın üst tarafında ağrılar oluyor sık sık idrara çıkıyorum benim adet tarihim 8 kasımda acaba yarın sabah test yapsam idrar testi varsada belli olurmu testte yada yoksa adetten 1 gün önce yada sonramı yapayım akıl verin lütfen

canım şimdi de yapsan eğer gebelik varsa çıkar diye biliyorum yani kuzenimin 1 hafta kala çıkmıştı. bence zaman kaybetmeden yap testi inşallah hamiş olursun. allahım yardımcın olsun

sabah idrarıylamı yapsam görünür acaba adetten önce yapılırsa sabah yapın diye söylüyorlardı ama

canım şimdi de yapsan eğer gebelik varsa çıkar diye biliyorum yani kuzenimin 1 hafta kala çıkmıştı. bence zaman kaybetmeden yap testi inşallah hamiş olursun. allahım yardımcın olsun

sabah idrarıylamı yapsam görünür acaba adetten önce yapılırsa sabah yapın diye söylüyorlardı ama

canım valla biz öğlen yaptık ama yemek yememişti yani sabah olacak diye birşey duymadım açıkçası. ama öyle duyduysan öyle yap hayatım. sonucunu bize söylemeyi unutma sengözlerimebaksanab

hayal kırıklığı olmasından korkuyorum valla geçen cuma ultrasona girdim sistik olmuştum ilaç falanda kullanıyorum birdaha içmiycem valla varsada korkuyorum bişey olur diye stres yapıyorum boşa kendime inş olsunda haber vermezmiyim :CüvCüv:

canım valla biz öğlen yaptık ama yemek yememişti yani sabah olacak diye birşey duymadım açıkçası. ama öyle duyduysan öyle yap hayatım. sonucunu bize söylemeyi unutma sengözlerimebaksanab

inşallah hamiş olursun hayatım benim yaa korkma sen testini yap allahım sen gönlüme göre ver inşallah de bismillah de yap testi inşallah herşey gönlünce olurzemuszemus

su an ağlıyorum inan çünkü içten beni merak etmen be benim için dua okuman beni çok duygulandırdı sağol arkadaşım iyi ki varsın seviyorum seni inşallah ümitlerimiz boşa çıkmaz. Ne olur allahım yardımcı ol bana amin :) varsanda bende uzaklaşma bebeğim ne olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…