Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

gülizarcım bence adetinin gecikmesini bekle hayatım. Bende de ona benzer belirtiler ardı ama kan testi de yaptırdım ama olmadı. önümüzdeki aya inşallah. Kan testi de yaptırabilirsin en garantilisi olur canım. Inşallah hamiş olursun =)

tamam cnm kan testini yaptıracağım benim de sol kasığımda hafif dolgunluk hissi var ama adetim geçsin ondan sonra bir bakayım sağol cnm cvp verdiğin için sevgilerimle:)ama bana dua et tamam ne olur olsun :)

adet günüm yarın ama bende belirti yok hala..başım ağrıyor ara ara,bi de sol kasığımda sanki adet sancısı gibi ama değil gibi de bi sancı var..yani farklı bi sancı..göğüslerim acıyor,özellikle uçları.içimden bi ses bu ay bebeğim gelecek diyor... yarını iple çekiyorum..

İnşallah canımmm hamilesindir. Bendede batma oluyor sol kasığımda ara ara iğne batar gibi hafif hafif. Göğüslerim hafif şişti ama hassas değiller ama bu sabah yataktan kalkar kalkmaz midem bulandı bir saat kadar. İnşallah hamileyizdir canımmm

kızlar benimde ilk hamileliğim ve belirtilerim
umarım faydalı olur

öncelikle durduk yerde dudağımda uçuk çıktı.dudakta uçuk çıkarsa kesin hamilesin dedi arkadaşlar..benim hamile olan bütün arkadaşlarımın dudağında uöuk çıkmış

öncelikle ben ovulasyon kiti kullandım 14.günde çift çizgiyi gördüm ve ilişkiye girdik ve hamileyim 4 haftalık

çok fazla idrara çıkıyorum tutamayacak derecede oluyodum
adet olucakmışım gibi kasık ve bel ağısı karnımda şişlik ve iğne tarzı batmalar oturup kalktıkça
göğüslerimin uçları dışında diğer kısımları dokunca ağrıyordu
kirpiklerim 2şer 3şer halde tutam tutam ayrıldı
yüz üstü yatamaz oldum karnımda bir baskıvardı sanki
acayip ateşlendim geceleri üstümü örtmeden yatıyordum neredeyse
ve en önemlisi baş dönmesi oldu son günlerde hemde çok fazla

adetime 2 gün kala kan testi yaptırdım ve 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim
Rabbim isteyen herkese nasip etin inşallah

İnşallah canımmm hamilesindir. Bendede batma oluyor sol kasığımda ara ara iğne batar gibi hafif hafif. Göğüslerim hafif şişti ama hassas değiller ama bu sabah yataktan kalkar kalkmaz midem bulandı bir saat kadar. İnşallah hamileyizdir canımmm

ayyyyyy inşallahhh canımmm yarın büyük gün..bakalım gelecekmi kırmızılar.??:Saruboceq:

tamam cnm kan testini yaptıracağım benim de sol kasığımda hafif dolgunluk hissi var ama adetim geçsin ondan sonra bir bakayım sağol cnm cvp verdiğin için sevgilerimle:)ama bana dua et tamam ne olur olsun :)

allah cümle isteyenlere nasip etsin hayatımmm.. sana da nasip etsin öptümmopuyorumnanaktan:emir_bebek:

cnm benim günaydınlar seninle tanıştığıma memnun oldum bu arada bana çok samimi geldin verdiğin cvplarla öptüm seni arkadaşım allaha emanet ol:Saruboceq: :)

bende tanıştığıma memnun oldum hayatım. sende allaha emanet ol. bu arada doktora gittim. ovulasyonum bugün sonmuş yani hala hamiş olma şansım var inşallah cümlemize nasip eder allahım bebşlerimiz en kısa zamanda bizimle birlikte olur hayırlısı ile. süprizzzzz:asigim:

esterya mrb ikimizde 2010 mart anneleri topiğindeydik ikimizde aynı zamanlarda bebeklerimizi kaybettik şimdi burda yeniden hamiş olmayı bekliyouzz hayırlısı hepimiz için canımmm

aylindacım cnm çok üzüldüm ama hakkında hayırlısı inşallah.. bende beklemedeyim bugün adet olmam gerek ama hala tık yok..

evet sirus cum benim hemde ikizdi ama kalpleri atmadı 9. haftaya kadar bekledik.. kısmet degilmis..

Allah hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin..

en büyük duadır allahtan hayırlısını dilemek. 2 -3 gün önce rüyamda çok güzel bir çocuk gördüm ama erkek mi kızmı hatırlamıyorum saçları yarı uzun yarı kısa gibi. kendimi rüyamda bile olsa anne gibi hissetmek beni o kadar mutlu etti ki anlatamam. sabah hiç uyanmamak istedim açıkçası. inşalllah allahım isteyen herkese nasip eder allahım sağlıklı bebişler...yerimseniben:CüvCüv:

esterya mrb ikimizde 2010 mart anneleri topiğindeydik ikimizde aynı zamanlarda bebeklerimizi kaybettik şimdi burda yeniden hamiş olmayı bekliyouzz hayırlısı hepimiz için canımmm
canım ya sana bir sey soracaktım adet günüm 07.11.2009 olması gerekiyordu bugün geldi fakat kahverengi şeklinde ve adet olmadan öncede acayip göğüslerim çok şişti ve uçları açımıştı kasıklarımda sürekli ağrı vardı ama erken gelmesi şaşırttı beni acaba kirlenip bitermi :) önceki adetlerim de böyle hiç olmamıştı göğüslerim bilgin varmı ?fisfisfis

canım ya sana bir sey soracaktım adet günüm 07.11.2009 olması gerekiyordu bugün geldi fakat kahverengi şeklinde ve adet olmadan öncede acayip göğüslerim çok şişti ve uçları açımıştı kasıklarımda sürekli ağrı vardı ama erken gelmesi şaşırttı beni acaba kirlenip bitermi :) önceki adetlerim de böyle hiç olmamıştı göğüslerim bilgin varmı ?fisfisfis

canım benim ilk gebeliğimde adetten 2-3 gn önce kahverengi leke gelmişti ama çok deill azcık leke ölemii eger öleyse yerleşme diolar ona

X