Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

nesli bencede doktora gitmelisin.. ultrasonda baksın..
ben ilk gebelikte lekelenme yaşadım düşmedi ama gelişmedi...
şimdi hamileyim bunda da 5 haftalıkken 2 damla lekem oldu kendimi çok yormuştum
doktora attım hemen kendimi ilaç verdi falan..
lekelenmelerde hemen doktora gidilmeli ne olur ne olmaz...
belki sevinçli haberi verir de çok yorulma diye kızar sana doktor
ama git kesin...

Ceylancım arada yaz canım öpüyorum :)

kızlar slm bi sorum var eylül 16 da adet olmam gerekiyo ama bazı belirtiler var sağ kasığımda ara ta bacağıma vuran sancı oluyo gögüslerim çok hassaslaşmıştı bugün geçti karnın iyice şişti ve 15 gündür kırmızı çatlamaya başladı sizce ben hamilemiyimmmmmmm lütfen yardım ederseniniz sevinirim

kızlar slm bi sorum var eylül 16 da adet olmam gerekiyo ama bazı belirtiler var sağ kasığımda ara ta bacağıma vuran sancı oluyo gögüslerim çok hassaslaşmıştı bugün geçti karnın iyice şişti ve 15 gündür kırmızı çatlamaya başladı sizce ben hamilemiyimmmmmmm lütfen yardım ederseniniz sevinirim

inşllh hamilesindir bekle az kalmış gününe..inşllh psikolojik değildir belirtilerin

bu hafta kesin bişey söyliycem artık.inş hayırlı haberlerimi alırsınız..önce selmaya söyliycem ama..katil olacaktı benim yüzümden....:roflol::roflol:
selmacımm inş iyi haberler veririm...kaydirigubbakcemile5

:) çatlattın beni valla. yarın maaşını al işten çıkar çıkmaz gidip test yaptır. bu arada kaçıncı günündesin varmı belirtiler filn

12.günümdeyim canım...belirti kasıklarımda bariz saNCI VAR.önceden olan bişey değildi bu..onun dışında pek bşey yok.he bide mide bulantısı geliyo nadiren..mesela dün yemek yedik eşimle..bana birden ateş bastı midem bulaandı bayılacak gb oldum..anlamadım..:uhm:::sm_confused:

ay ne kadar sabırlısın yahu hadi hayırlısı bakalım

selma yaaa ve diğer hamile arkadaşlar.bu kasık ağrısı kramp girer gb..oldumu hiç sizde..

X