Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

yk canım ya reglinin bütün belirtileri yaşıyorum şuan bile karnım ağrıyor bacaklarım ağrıyor...:gitme:
canım yaa hayırlısı tatlım hakkımızda ne olcağını allah biliyor bir tekk sabretmekten başka bişey gelmiyor elimizden
benimde daha gelmedi ama ateşim düştü gelicek herhalde gün içinde :sinifsinif:

iyi pazarlar kızlarrrrr mujukaaaaaaaaaaopuyorumnanaktan
iyi pazarlar tatlımmmmmm opuyorumnanaktan

kızlar günaydın nasılsınız.varmı hiç hamile olan

merhaba canım valla sanırım daha çıkaramadık hamişşş allah büyük opuyorumnanaktan

benimde bugün adet günüm 1 haftadır hafif mide bulantım var dayanamadım test yaptım tek çizgi çıktı

tatlım sabret biraz yarın tekrar yap istersen çıkmayabilir çünkü o testler çok güvenilir değil benim hamiş olmadığım zamanlarda bile silik ikinci çizgi çıkmıştıı iki keree kaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım...sizleri 2 aydan beri takip ediyorumm..ve aranıza katılmaya karar verdim...size bir sorum olucak...benim adetlerim çok düzenlidir..bu yaşıma kadar hiç gecikmedi..ama bu ay 2 gün gecikti ...geçen ay sisttit olmuştumm.ilaç kullnadımm ondanmı bimiyorum..ama dah aöncede ilaç kullandığımda adetimi zamanında olurdum.bu arada bu ay farklı şeyler var....adet ağrısı çekiyor gibiydimm olucam sandım olmadımm.kasıklarım çok ağrıyor..ve göğüslerimdeki damarlar çok belirginleşti..(buğday tenli olmama rağmen bunu bfarkettim) ay çok yazdım ama.daha bitmediii..adet olacağım gün çok garip bişey geldi....ucu pembe renki uzantısı beyaz ve sonu açık kahverengi bir akıntı ama yılan şeklini andırıyordu..inanamadımm...sizce ben hamilemiyim

belirtilerin nelerdi

biraz geç cevap oldu ama :)
ilk belirtiler bacak ağrılarım, her zaman uyuklamam,karın şişliği,
hafif kasıklarımda sızılar oluyordu.. göğüslerin uçlarının sızlaması
kesinlikle hamileyim diyebileceğiniz birşey ilk başlarda hemen göğüsler
hassaslaşıyor ama hemen farkedemiyoruz şişene kadar..
çok sık tuvalet isteği, idrar renginde çok sıvı almadığın zaman koyulaşma..
9 haftama girdiğim gün başladı bulantılar bende
yani hep en başta olacak diye birşey yok..
hatırladığım ilk belirtilerim bunlardı ilk hamileliğimde bu kadar çok hissetmemiştim..
baştan belliymiş belkide nasip olmayacağı...kısmet...

benim adetim 3 gün geçti dr a gittim kan testi yaptım çıkmadı derken hala adet olmadım 12 gün geçti idrar testi yaptım 2.çizgi silik çıktı bidaha yaptım yine silik çıktı.poliklinikte idrar testi yaptırdım pozitif ama bekle bi kac gün dedi çok yeni heralde dedi.sizce hamilemiyim kesin.............

nesli inşallah hamilesindir öyle gözüküyo geç döllenme oldu sanırım ondan çıkmıyo kanda yaptır çıkar bence artık bu arada tedavi oluyomudun sorun varsa neydi yazarmısın bayyyyyyyyyyyyyy

bebeğim öptüm şekerim ben çıkıyorum misafir gelicek bu akşam çok yoruldum azcıkta işim var sonra dinlenicam öptümmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

kızlarr benimmm kırmızı kartım geldii
artıkın önümüzdeki maçlaraa bakalımm inşallah galibiyet yakındırrr kaydirigubbakcemile3
11. ayımız hayırlı uğurlu olur inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
allahım hepimizin gönlüne göre versinn

ii akşamlar kızlar nasılsınız aşılamanın 3. günü şiddetli olarak kasıklarımda ağrılar başladı bugünde devam ediyor vallahi çok kötüyüm ama bebeğim için her sıkıntıya katlanırım...

X