Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlarr benimmm kırmızı kartım geldii
artıkın önümüzdeki maçlaraa bakalımm inşallah galibiyet yakındırrr kaydirigubbakcemile3
11. ayımız hayırlı uğurlu olur inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
allahım hepimizin gönlüne göre versinn

canım bende yarın geliyorum arkandan geldi gelicek..

bozo neden boyle soylüyorsun
hamile kalıncada aynı ayhali olacak gibi ağrılar oluyor belki sana süpriz yapar canım

yok canım ya çok fena sancım var.... misafirim vardı yemekti hizmetti toplamaydı derken belim kopuyor zaten sancılıydım daha beter oldum bacaklarım kopuyor resmen...misafirlerim arasında hamiş vardı ne güzel bide kız çocuğu vardı eve renk geldi resmen

ii akşamlar kızlar nasılsınız aşılamanın 3. günü şiddetli olarak kasıklarımda ağrılar başladı bugünde devam ediyor vallahi çok kötüyüm ama bebeğim için her sıkıntıya katlanırım...

inşllh aşılaman tutar canım ...inşllh sen güzel haberler verirsin

ceylan ben idrar testi yaptım poliklinikte pozitif ama çok yeni heralde silik çıktı dedi.bu arada adetim 13 gün gecikti.bu aksam kahverengi leke geldi kesin hamilemiyim sence

ceylan ben idrar testi yaptım poliklinikte pozitif ama çok yeni heralde silik çıktı dedi.bu arada adetim 13 gün gecikti.bu aksam kahverengi leke geldi kesin hamilemiyim sence

Canım acilen dr.a git kan testine muhtemelen üstüne görme yaşıyorsun geç döllenme olmuştur muhtemelen idrar testine güvenme yanıltıyor kimi zaman inşallah güzel haberlerle gelirsin

neslim seni üzmek istemem ama kimyasal gebelik yada düşükte olabilir bence acile git ..

CEYLANevde kendim iki kere yaptım silik ti 2.cizgi.kliniktede silik ama pozitif olarak kabul ediyoruz dedi.hafta sonu oldugu için kan da bakmıyolarmış.kadın yenidir ondan siliktir bi kac gün bekle dedi. bu aksam kahverengi leke geldi sence bekliymmi yoksa dr a gidimmi

neslım testtente kaynaklanabılır ..kımyasal gebelıktede çift çıkabılıyor..testlere guvenme bendede bır kere sılık çıktı sonra testın azizliği olduğunu anladım..

X