Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar ben kaçar yatıyım yarın iftara birsürü misafirim var...karnımda ağrıyor inşllh yarın gelmez kırmızılar çok zorlanırım...

iyi geceler canımmm allah rahatlık versin yarın için kolaylık diliyorum sana inşallah kırmızı kart yemezsinnkaydirigubbakcemile3:icecream:

ozom nekadarlık velisin ne zamandır istiyosun bebeiş hiç tedavi filan gördünmüü:kedi::kedi:

ayyy çok meraklı gördüm kendimi yavvv biri beni durdursun canımmmkafamçokkarıştı

canım 3 yıllık evliyim bu 7. ayım

korunmayı bırakamadan önce dr gittim iltihabım vardı geçti
2 ay önce dr gittiğimde küçük kistlerim olduğunu öğrendim geçtimi çok merak ediyorum onu öğrenmek istiyorum dr olmazsa gel demişti zaten

senin durum ne

bozom bende 3 yıllık evliyim ve ilk bikaç ay korunduk sonra saldık çayıra ama hiç hamiş kalamadım annıycan ben dinazorum puhahahahah

3 defa takip yaptırdım ama negatif canım şimdi hedef tüp bebek

bozom bende 3 yıllık evliyim ve ilk bikaç ay korunduk sonra saldık çayıra ama hiç hamiş kalamadım annıycan ben dinazorum puhahahahah

3 defa takip yaptırdım ama negatif canım şimdi hedef tüp bebek

hayırlısı olur inşllah canım allahım gönlüne göre versin tatlım hepimizin gönlüne göree hemşommm

kızlar ben kaçar yatıyım yarın iftara birsürü misafirim var...karnımda ağrıyor inşllh yarın gelmez kırmızılar çok zorlanırım...

allah kolaylık versin tatlım inşallah gelmiycekk kırmızı mırmızı akpakkk olucazzzz opuyorumnanaktan iyi geceler

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaslar ilişkiye girdikten hemen 1hafta sonra hamilelik belirtileri hissedilebilirmi benm sol kasıgımda agrı var hiç olmazdı böyle adet olmama daha 2 hafta var ama kan tahlili yaptırsam belli olurmu acaba hamile olup olmadıgım

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaslar ilişkiye girdikten hemen 1hafta sonra hamilelik belirtileri hissedilebilirmi benm sol kasıgımda agrı var hiç olmazdı böyle adet olmama daha 2 hafta var ama kan tahlili yaptırsam belli olurmu acaba hamile olup olmadıgım

tatlım daha çok erken biraz daha bekle derim ben en azından regli zamanına 3-4 gün kalaya kadar sonra üzülebilirsin canım opuyorumnanaktan

canım benimm merhabaaa koptu makinee bişeyler oldu anlamadım geldimm
nasılsın tatlımm opuyorumnanaktan

bozozum ya belkim gelmezz yaaa hemen olumsuz olma tatlım yaa

yk canım ya reglinin bütün belirtileri yaşıyorum şuan bile karnım ağrıyor bacaklarım ağrıyor...:gitme:

X