Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

bende sıze onları soylemek ıstıyorum bu ay belırtılerım var ama 4 gun var adetıme ayaklarımda usume ve terleme gaz problemı ve sag kasıgımda batma sızce hamılemıyım.

iyidir kuşlar nasıl oliim aynıyım memelerim şiş bi tek 18 i dateim bu arada nezamandır yazmıyorum belirti topiği sonuçta demi yani:)))))))))))))

kızlar bee hamile olanlar .... belirtilerinizi yazarmısınz nolurrrrrrrrr..en çok erken belirtileri merak ediyorum...1-1buçuk aylıkken falan...:

arkadaşlar meraba bende burda yeni sayılırım benimde aynı belirtiler vardı bugün test aldım ve bi çizgi tam çıktı biride açık pembe çıktı inanmadım sağlık ocağına gittim ve hamilesin dediler ve çok şaşırdım halen inanamıyorum daha şaka yapıyolarmış gibi geliyo

kızlar bee hamile olanlar .... belirtilerinizi yazarmısınz nolurrrrrrrrr..en çok erken belirtileri merak ediyorum...1-1buçuk aylıkken falan...:

Canım benim en erken belirtim karın ağrısıydı bide göğüslerimin kenarları sızlıyoduokadar. belirtilere çok takmayın kendinizi. mesela benim göğüs uçlarım sızlamadı midem bulantısı baş dönmesi hiç olmadı daha yeni belki ilerde olur ama o zaman belirti olmaktan çıkıyo dimi:)

ben kaçıyorum.kendinize çoook iyi bakın.bol hamişli günler diliyorum.görüşürüz.

benımde gunumden 4-5 gun oncesınden berı ayaklarımın altı yanıyodu soguk yerlerde yurumeye calısıyodum ben bunu belırtı gormemıstım sımdı sız deyınce aklıma geldı bıde gecelerı daha cok usuyorum bı haftadır normaldede sıcagı sewmem yanı

selam canlarım nasılsınız ben iyiyim anca iş güçten vakit bulup geldim
ne var ne yokkkkkkkkopuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

evet bozocum uyuyorum ama sanırım gece geç yattığım içinde uyku bastırıyor gündüzleri düzene girse iyi olacak
sağlıklı ve hayırlı bir evlat olsunda kız erkek farketmez :)))))))

selam canlarım nasılsınız ben iyiyim anca iş güçten vakit bulup geldim
ne var ne yokkkkkkkkopuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
hg biz aynıyız sen nasılsın
evet bozocum uyuyorum ama sanırım gece geç yattığım içinde uyku bastırıyor gündüzleri düzene girse iyi olacak
sağlıklı ve hayırlı bir evlat olsunda kız erkek farketmez :)))))))

orası öyle canım ama ne biliyim bi anda içimden erkek diye geçti

bende iyiyim bozom aynı bildiğin gibi
bebeğimiz çin takvimine baksaydın bakalım doğru çıkacakmı test edelimalkisalkisalkis

Canım tebrik ediyorum seni Allah sağlıklı bir şekilde kucagına almayı da nasip etsin inşallah cok sevindim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…