Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

selam kızlar dün regl oldum aşılamam bu ay bayrama denk gelior bilmy artık klinik açık olurmu drumla yrn konuşcam ona göre kloemene başlıycam 3 aydır böle denk glyr kafayı yiycem artık:gitme:

selam kızlar dün regl oldum aşılamam bu ay bayrama denk gelior bilmy artık klinik açık olurmu drumla yrn konuşcam ona göre kloemene başlıycam 3 aydır böle denk glyr kafayı yiycem artık:gitme:

canım ben konuya yeni vakıf oluyorum..aşılama nasıl oluyor..neden yapturıyosun..sorunun ne???

tamam..uyucam sözünüze..ama çıkmazsa bozulucam sanırım.......

ama canım böyle beklemek daha çok canını sıkıcak şimdi eğer kan testi yaptırır da sonuç negatif çıkarsa ( ki inşallah öyle bişey olmaz) bugün yarın üzülüceksin sonra tekrar çalışmaya başlıcaksın. ama yaptırmazsan belki bi 10 gün daha adet olmıycaksın bilemeyiz. kendini hamile sanıcaksın sonra daha çok üzülüceksin

olabilir çıkmaya bilir benim yengeme iki kez yapmıştık ikisin dede negatif çıktı ve doktora gittiğimizde ultrasonda hamilesin demişti olabilir ama kanda mutlaka çıkıyo kan testi yaptırabilirsin

öyle cnm bnde öyledyrm ama 2 ay eşim rahatsızlandı bu ayda bayrama denk glyr ne diyim Allahım ne zmaan isterse o zmn vercek....elimizden gelen bişi yk.sen ne durumdasın cnm?glucophageyi kullanıyosun dimi?

evet canım hala kulanıyorum benimde ramazana denk geldi okadar zorlanıyorumki birde annemler bizde

olabilir çıkmaya bilir benim yengeme iki kez yapmıştık ikisin dede negatif çıktı ve doktora gittiğimizde ultrasonda hamilesin demişti olabilir ama kanda mutlaka çıkıyo kan testi yaptırabilirsin
beydanur nekadar geçmişti adeti.hatırlıyormusun canım..normalde gecikirmiydi mesela..bilgi verirmisin?

X