Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

hala yok hala yokkk....dün test aldı eşim,artık ben almaya utandım çünkü..üst üste iki ay bukadar geciktiğini bilmem..kan testini bi yaptırabilsemm..izinde alamıyorum..yeni izin aldım çünkü...

ya hiç duydunuzmu çevrenizde 10 gün falan geciktiği halde idrar testinde çıkmayıp,kan testinde çıkan????duydunuzmu kızlar:KK43::KK43::KK43:

ya hiç duydunuzmu çevrenizde 10 gün falan geciktiği halde idrar testinde çıkmayıp,kan testinde çıkan????duydunuzmu kızlar:KK43::KK43::KK43:

canım kan testinde mutlaka çıkar bi sağlık ocağına yaptır bence hemen,idrar testleri bazen yanlış sonuç verebiliyor

canım benim arkadaşım 2 aylık hamileydi ve biz biliyoduk hamile olduğunu zaten günü geçer geçmez kan yaptırdık neyse bikaç hafta sonrada kızın içinde ukde kalmış o zaman 11 aylık evliydi her ay idrar testi ytapıyodu hep tek çizgi hep tek çizgi:) hamileliğinin 2. ayında idrar yapayım da hatıra kalsın dedi 2 tane yaptık ikiside negatif çıktı:) yani idrar da olabiliyo. ve ben buna komşumdada rastladım kız hamileydi 5 6 gün geçmiş günü idrar yaptık negatif çıkmıştı inşallah sende hamilesindir

evet olabilio o yğzden dr a git ve baktır çok sabırlıymışın ben şimdiye kaç kere test yaptırmıştım

ayyyy inş selmacım...istemiyodum ama...yani hem istiyorum hem istemiyorum..eşim yanımda olmayacağı için...ondan...yoksa müthiş bişey..sağlık ocağı yapmıyo kan testi buarada çubuk kraker:KK43::KK43:

evet olabilio o yğzden dr a git ve baktır çok sabırlıymışın ben şimdiye kaç kere test yaptırmıştım
esracım yeni gittim dr.a...başka sebepten..bidaha izin isteyemedim hemen müdürdn..ah bu müdürler....bide ihtimal vermiyorum nedense hamile olduğuma........

ayyyy inş selmacım...istemiyodum ama...yani hem istiyorum hem istemiyorum..eşim yanımda olmayacağı için...ondan...yoksa müthiş bişey..sağlık ocağı yapmıyo kan testi buarada çubuk kraker:KK43::KK43:

evet tatlım sağlık ocakları kan testi yapmıyolar. ben gecikmemin 3. günü test yaptım pozitifti ama her zaman bir olmuyo tabi yani böyle negatif çıkan yakınlarım olmasa belki bende sana idrarda çıkmadıysa kesin yoktur derdim ama. ikisine de birebir şahit oldum. şimdi seni umutlandırıp kesin hamilesin demek istemiyorum. ama şöyle bişey diyim normalde adet düzensizliklerin varmıydı bilmiyorum ama. eğer yoktuysa bu da iyiye alamet. bende hamile kalmadan bi süre düzensizlik yaşadım annem ve bi komşumuz demişti ki bu şekilde adet düzensizliklerinden sonra kesin hamile kalırsın. ama kocakarı inanışı filan diye umurmamamıştım. fakat doğru söylüyolarmış . inşallah hamilesindir canım. değilsende çok uzak değildir kalman eminim.

esracım yeni gittim dr.a...başka sebepten..bidaha izin isteyemedim hemen müdürdn..ah bu müdürler....bide ihtimal vermiyorum nedense hamile olduğuma........

anlıyorum kontrole gitmem lazım de bişiler bul işte ihtimal vermiosan hamile olmadığına araştırsın nie gelmio die

çok nadir oluyo ya böyle idrarda çıkmayan,kanda çıkan..insanda diyo..okadar milleten banamı denk gelecek...gidcem dr.a elim mahkum...

X