Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

goncam naptım c tesi dr a gittim yumurtam kendiliğinden çatlamış işte %35 şansın var dedi kendiliğinden çatladığı için müdahale etmedi dr düzene girion dedi

selam cnm nolsunn sen nasısın?ruhi nsl?delikafadulden
nasıl olsun ruhi iyi teyzesi bi marangozun yanına verdik onu iş öğrensin diye:)))))))))))))))
goncam naptım c tesi dr a gittim yumurtam kendiliğinden çatlamış işte %35 şansın var dedi kendiliğinden çatladığı için müdahale etmedi dr düzene girion dedi

çok sevindim canım hadi hayırlısı bakalım yaaa

esra hadi inşllh güzel haberler verirsin....bu ay patlama olucakkk

ne gzl cnmm inşallah bu ay sende hamişler kervanına katılırsın.......:1hug:

amin canlarım saolun kız esengülüm bende pco vardı nasıl kendiliğinden çatladı anlamıom
bozocum kasık ağrısı ile beraber akıntı olursa tamamdır yumoş çatlamış demektir

kızlar merhaba ist and yakası maltepe de oturuyoum bu yakınlarda bildiğiniz iyi bi hastane varmı hastane arıyorum kararsız kaldım

kızlar meraba..acayip sinirlerim bozuk.sağlık ocağına gittim kan testi için.artık kesin bişey öğreneyim içim rahat etsin diye..hemşire idrar testi demezmi..evde yaptığımız testlerden yaptı..dedim ben zaten yapmıştım.kan testi yapılmıyor burda dedi...adetim iki aydır düzensizdi..geçen ay 10gün gecikmeyle oldumm.bu ay niye böyle oldu..geçen ay 30temmuzda olmuştum yanlış hatırlamıyorsam.şüphelendiğim ilişkinin üstünden 25gün geçti..olsaydı çıkarmıydı sizce artık..yoksa bi ihtimal kan testindemi belli olur...böyle evde yaptım çıkmadı,kan testinde çıktı diyenleri okuyunca muallakta kalıyorum..ayrıca derdim neden negatif olduğu değil..sinirlerim bozuluyo bu adet belirsizliğine...yoksa 3 ay sonra 5 ay sonra olsun bebek..nasip yani..napayımm..Rabbim bilir...biraz daha geçsin gidicem özele ama...yinede diyorum..bir umut olabilirmi...hepinizden tek tek yorum istiyorum..lütfennn....

kızlar merhaba ist and yakası maltepe de oturuyoum bu yakınlarda bildiğiniz iyi bi hastane varmı hastane arıyorum kararsız kaldım

selmacım merhaba
hayırlı olsun tekrar allah huzurlu hamılelık donemı gecırmenı nasıp etsın ınsallah
sana bişey sormak ıstıyorum beta hcg degerlerın nasıldı ve kac gun arayla yaptırdın

kızlar meraba..acayip sinirlerim bozuk.sağlık ocağına gittim kan testi için.artık kesin bişey öğreneyim içim rahat etsin diye..hemşire idrar testi demezmi..evde yaptığımız testlerden yaptı..dedim ben zaten yapmıştım.kan testi yapılmıyor burda dedi...adetim iki aydır düzensizdi..geçen ay 10gün gecikmeyle oldumm.bu ay niye böyle oldu..geçen ay 30temmuzda olmuştum yanlış hatırlamıyorsam.şüphelendiğim ilişkinin üstünden 25gün geçti..olsaydı çıkarmıydı sizce artık..yoksa bi ihtimal kan testindemi belli olur...böyle evde yaptım çıkmadı,kan testinde çıktı diyenleri okuyunca muallakta kalıyorum..ayrıca derdim neden negatif olduğu değil..sinirlerim bozuluyo bu adet belirsizliğine...yoksa 3 ay sonra 5 ay sonra olsun bebek..nasip yani..napayımm..Rabbim bilir...biraz daha geçsin gidicem özele ama...yinede diyorum..bir umut olabilirmi...hepinizden tek tek yorum istiyorum..lütfennn....

canım ben gecikmemden 3 gün sonra evde idrar yaptım 2. çizgi silik çıktı ama 25 gün geçmişse büyük ihtimalle çıkması lazım idrarda da benimde hamile kalmadan önce çok düzensizliklerim oldu. normalde çok düzenliydi ama sonra bozuldu bikaç büyüğüm hamile kalmadan önce böyle düzensizlikler olur demişti. demekki büyük sözü dinlemek lazımmış:) ocaktan beri bi ay normal diğer ay geç filan oluyodu kaç kez test yapmıştım negatifti çok üzülmüştüm. evleneli 11 ay oldu yani 1 ayla kurtardık. seninde kafanda soru işareti varsa kan testi yaptır. belirtilerin varmı?

X