Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

slm kızlar ben dün yani c tesi dr a gittim dr çatlamış bi yumurta gördü ve dediki 48 saat bi yumurtanın ömrü varmış başka yumurtalarda gelişmiş ve çatlamayı beklio yani iğnesiz bu ay hamile kalma olasılığı % 35 miş bide dr kasıklarımın ağrıyıp ağrımadığını sordu kasık ağrıması yumurtanın çatlayacak kadar büyüdüğü manasına geliomuş

Son düzenleme:
kızlar ben bu 9 gün içinde kafayı yemezsem iyidir...bian oluyor tamam diyorum...bi an oluyor yine olmadı diyorum...biraz önce hafif sancım oldu arada geliyor böyle...eşim çok kızıyor...offofff geçse şu günler

11 ağustos 1. gün adetim başladı ölçemedim çünkü beklemiyordum ki,
12 ağustos 2. gün 36.6
13 ağustos 3. gün 36.2
14 ağustos 4. gün 36.6
15 ağustos 5. gün 36.7
16 ağustos 6. gün 37.0 REGLİM BİTTİ
17 ağustos 7. gün 36.7 *****
18 ağustos 8. gün 36.7
19 ağustos 9. gün 36.8
20 ağustos 10.gün 36.9
21 ağustos 11.gün 37.1 Tek çizgi
22 ağustos 12.gün 37.1 Tek çizgi
23 ağustos 13.gün 37.1 *****
24 ağustos 14.gün 37.1 Tek çizgi *****
25 ağustos 15.gün 37.0 Tek çizgi *****
26 ağustos 16.gün 37.0 Tek çizgi akşam bir damla kahve leke vardı
27 ağustos 17.gün 36.9 bugün akşam saatlerinde birkaç damla daha oldu akıntı gibi kahve lekelerden
28 ağustos 18.gün 36.9 kanama şeklinde devam ov.testinde belli belirsiz ikinci cizgi var sanki kanamam da bitti bu arada

yukarıdaki tablom kanamanın adet olmadığını varsayarsak beklenen adetim 6 eylüle kadar olan tablom, aşağıdaki de zamansız başlayan kanamayı adet varsayarsak yaptığım tablom...

28 ağustos 1. gün 36.9 ov. tek çizgi
29 ağustos 2. gün 36.7 ov. tek çizgi
30 ağustos 3. gün 36.7 ov. tek çizgi
31 ağustos 4. gün 36.7 hem ov. testi hem de gebelik testi silik de olsa ikinci çizgileri görüyorum kanamam da bitti bu arada

Şimdi bana söyleyin kızlar ne olur... hangi tablomu esas alıcam ben... ilk tabloya göre hamile olabilir miyim, ikinci tabloya göre yumurtlamış olabilir miyim, ya da eğer yeni adet dönemim ikinci tablo ise bu kadar çabuk yumurtlama ya da gebelik nasıl silik de olsa pozitif olabiliyor... ben çok şaşırdım vallahi kafayı yiyeceğim, 28 ağustosta yani 18. gün yaptırdığım kanda hcg 1.50 çıkmıştı... ne olacak benim bu halim ya kafam çokkarıştı

iyi geceler kızlar biliyorsunuz bir haftadır moralim bozuktu diye hiç yazmamıştım çünkü her şey birbirine karışmıştı, şimdi biraz toparlandım ama hala belirsizlikler var, yukarıdaki tablomda gördüğünüz gibi her şey karmakarışık bahsettiğim gibi eğer oluşan kanamam adet değilse bu gün yarın normal adetimi olmam lazım ama bana bu kanamam adet kanaması gibi geldi, şimdi bu kanamaya adet olarak sayarsam aşağıdaki tablom da yeni tablom bir baksanız da hele bi diyiverseniz bana ne oluyor...

28 ağustos 1. gün 36.9
29 ağustos 2. gün 36.7
30 ağustos 3. gün 36.7
31 ağustos 4. gün 36.7 reglim bitti *******
01 eylül 5. gün 36.6
02 eylül 6. gün 36.6 *******
03 eylül 7. gün 36.6
04 eylül 8. gün 36.5
05 eylül 9. gün 36.7 ******* ov.testinde çok net aynı koyulukta çift çizgiyi yakaladım
06 eylül 10. gün 36.9 aynı koyulukta çift çizgi ve ben de farkettim kendimde zaten

bozom kaptırma kendini böle üzülürsün sonra çok hayırlısı olsun inşallah vardır ama sen olumsuz düşünki olumlu olursa bayram edelim burda..... unutma ne belirtiler gördü bu topik.....

öyle...acayip akıntım varya regline 1-2 gün kalırda akıntı gelirya nerdeyse 1 haftadır böyleyim

güzelim bu akıntı yoğunluğunu falan adet geçince alıyo millet hee bünye meseledi tabi bide bu var innşaaalllaaahhhh vardır bu sefer ama nolur takılma üzülmeni istemiyorum canım arkadaşım.....

2 gündür acayip kaptırdım kendimi...bu akşam sancım olunca dedim kendine gel yine kaptırdın....takmıycam bekliycem...olucağı varsa olur....olmazsa da sağlık olsun dünaynın sonu değil ya elbet bizimde olucak bebişlerimiz...okadar ağladım ki elime ne geçti...hiçbirşey...

yani işte bak sonra çok üzülüyoruz çünkü bırak düşünme yazık adamlarda kaptırıyo kendini sonra onlarada fena oluyo düşünme varsa var zaten belirti falan fasa fiso

2 gündür kesin kesin dedikçe adamı da heveslendirdim inşllh diyo...ama bi yandan da bana kızıyor...çok takıyorsun diyor

yaa bak senden çok havaslandi dimi bide yoksa yazık kendinide dinleme yorumda yapma yazık kıyamam onlara yaaaaaaaa

X