Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Bu akŞam aŞkı memnu var ızleyebılemem heralde yemekteyızzzzzzzzzzz(((((((((((((((

çok şükür iyiyim canım.eşim eylül 25 i test vercek eğer aşılama derse ekimde aşılama yaptırcaz ama tüp bebek derse 7 ay sonra yaptırcaz bakalım hayırlısı.

ya bence aşılama yaptırma tüp bebek daha garanti aşılamada şans %15 ama benim fikrimi sorarsan tüp bebek için de daha çok erken eşin daha yeni ameliyat oldu bak ben bu ay drla aşılama yapılması için konuşacaktım ama gerek kalmadan geldi inşallah seninde öyle olacak

o zor gÜnler solan gÜller eskıdendı geÇtı
o zaman aŞık olduĞum rÜzgarlar estı estı geÇtı
gerıye sadece yarım yarım sevgıler
yÜzÜmde ınceden uzun uzun Çızgıler
Öznesı kalan sÜresı kısalan cÜmleler
yalan dolan bırkaÇ resım kaldı

aŞk bızı bulabılırde
uzakta durabılırde onu sana katıyor derken mesafe koyabılırde
aŞk bızı bulabılırde
ılgısız durabılırse samımı oluyor derken tuzaklar kurabılırde
bu bÖyleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

sertap erener bu bÖyleeeeeeeeeeeee

kızlar asıl benim ev fena hamile kalınca hiç yapılmıyo ben devamlı uyuyorum mesela önceden gece uyanıksam gündüz uyuyodum yada tam tersi şimdi paso uyuyorum fırsat buluncada buraya geldim
ayy canım benim boşver uyu tadını çıkarrrrrrrr dinlennnn bolcanaaa

hb kızlar
şok uyuşukluk var ara sıra bulantı oluyor bulantı olunca resmen hasta gibi oluyorum yatmadan geçmiyo
işte bunlarda tadı tuzu tatlım inşallah dahada artmaz hayırlısıylan sağlıcaklan tamamına erdirirsin hamişliğiniii

ÜtÜ yapmak İstİyennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn 5tlm var yaparmısınız hİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ:)))))))))))))))))
hahahaa ben ütü yapmaktan nefret ediyom milyonlara bile yapmamm kaydirigubbakcemile3

galiba o zaman hamileymişim :)))))))
çok sağol Allah tüm isteyenlere versin inşallah
AMİNNNNNNNNNNNNNNNN

inşallah canım.bu ayla birlikte 6 ay olcak ameliyat olduğu bakalım değerler değişmişmi çok merak ediyorum.canım para olsa hemen yaptırcam tüp bebek ama eğer aşılam içinde uygunsa değerler en azından aşılama ucuz onu yaptırabiliriz şimdilik.hayırlısı artık.

BebeĞİmİz hamİlelİk beİrtİlerİnİ rİca etsem yazarmısın

benim pek fazla belirtim yoktu
saç dökülmesi oldu aşırı derecede hamilelik belirtilerinde yok ama benim en belirgin belirtim buydu bana göre
bide regli günümde kasık ağrılarım oldu ama çabuk geçmişti

Aaaaaaaaaaaaa bebeĞımız belkıde karŞılaŞıyoruz bıle alnımızda kk yazmıokı:))) sen ne zaman gıtcan Şımdııııııııııııı en yakın ben pazartesı gıtcam
hangı semtte oturuon ben hastaneye yakınım yÜrÜyerek gıdıorum merınos Çıfte havuzlardayım

canım sen sen ol 13-14 kilodan fazla alma dikkat et.yoksa fazlalığı veremiyorsun.ben 20 kilo almıştım ve 5-6 kilo yapıştı kaldı gitmiyor.

suzancım verirsin inşallah onuda daha dur kız bir gezmeye başlasında onun arkasından dolaşırken 5 değil 10 kilo bile verirsin

tunesarda hamileymiş bu arada çok sevindim onun adınada Allah sağlıkla kavuştursun inşallah bu hafta ne bereketliymiş kızlar yaaaa

Kızlar herkes burdayken soruyorumm.hemen cevap beklıyorumm.lÜtfennnnnnn....benım bu ara adet olmam gerekıyor..tam tarıhı maalesef bılmıyorum.ÇÜnkÜ geÇen ay 10 gÜn gecıkmelı ve lekelenme tarzında oldum..nolur yardım edınn..busabah test yaptım negatıftı..kesın dıyebılırmıyız bu sonuÇ ıÇın?kan testı ıÇınde Öylesıne gıtmek ıstemıyorum.ızın problemı falan....hadı hepınızın fıkırlerını bekılyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…