Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ben memnunum ama kaydirigubbakcemile3

ama şans çok az tülay bence biraz daha sabır bak ben bu ay da olmasaydı dr itmeyi bırakacaktım bir kaç ay kursa yazılmıştım oraya gidip kafa dağıtacaktım çok süpriz oldu

ben namazgahta oturuyorum bende yürüyerek gidiyordum ama eşim son gidişimde kızdı bir daha yürüme niye yoruyuon kendini dedi zaten son gidişimde öğrendim hamileliğimi bi daha yürümemkaydirigubbakcemile3

bende geçen ay önce lekelenme yaşamıştım 4 gün gecikmeli gelmişti bu ay hamile olduğumu öğrendim inşallah öyle olur seninde

kızlar benim sesimi duyun özellikle hamileler dualarınıza çok ihtiyacım var beni unutmayın dualarınızda

en azından bir tahmin günündemi yok

Elson negatıfse ÜzgÜnÜm ama yoktur 1haftada bekle kanda yaparsın canım
bebeĞımız bende 15dk yÜrÜom Çıfte havuzlar dolmuŞ duraĞının orda oturuoz eŞımde dolmuŞla Çık dıo meınosa yÜrÜom bende hamıŞ kalım taskıylen gıderım valla:)) sen ne zaman gıtcan doktora

yıldız kaldır o boş beşikiletini çok umutsuzca olmuş yaaaaaa
içim cız etti

seni nasıl unutabilirimki söylermisin

ŞenizŞeniz canım benim hamilelerin duası daha çabuk tutarmış ondan diom gerçi eski ark.lardan hamile görmek umudumu arttırıo inşallah gonca bozo ceylan yıldız tülay en kısa zamanda sizinde güzel haberlerinizi alcaz bu ayın yüzü suyu hürmetine rabbim meleklerimizi gönder bize

amin canım allah dualarını kabul etsin inşallah

Kızlar ruh hallerımıze bakın Çok komık bezgın uykulu endıŞelı tembel ha hahahahahahahahahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…