Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Bendeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Kızzlar bu kk Çıkalı bİzİm evİ ... GÖtÜrÜo bİrİ benİ kaldırsın nerde o hİjyen tİjyen baldÖk yala gÜnlerİmmmmmmmmmmmmmmmm aaaahhhhhhhhhhhhh aaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhh zatİ bİ uyuŞukluk var hadİ hayırlısııııııııııııııııııııııııı

şişşşşşşt uyuşma kalk bakim işlerini yap hııııııı
şaka bi yana bağımlılık yapıyo dimi kk :enbuyukkk:

laelaelaelaelae BEBEK ARABASI SONA GELDı TıCKERIMDA ıNŞALLAH BAŞKA TıCKERR YAPARIM BEBıŞıMıN ULTRASYON RESMıYLE AMııııııııııııııııııNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

kızlar asıl benim ev fena hamile kalınca hiç yapılmıyo ben devamlı uyuyorum mesela önceden gece uyanıksam gündüz uyuyodum yada tam tersi şimdi paso uyuyorum fırsat buluncada buraya geldim

hb kızlar
şok uyuşukluk var ara sıra bulantı oluyor bulantı olunca resmen hasta gibi oluyorum yatmadan geçmiyo

ÜtÜ yapmak ıstıyennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn 5tlm var yaparmısınız hııııııııııııııııııııı:)))))))))))))))))

kızlar asıl benim ev fena hamile kalınca hiç yapılmıyo ben devamlı uyuyorum mesela önceden gece uyanıksam gündüz uyuyodum yada tam tersi şimdi paso uyuyorum fırsat buluncada buraya geldim

canım bugünlerin tadını çıkar bol bol uyu.bebek olunca bugünleri mumla arayacaksın

BebeĞımız hangı doktor ve hastaneye gıdıosun ben bahara nagıhan uzun gÜlere gıdıorum

X