Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

tunesardamı
maşallah amma hamiş var ceylanım hadi bi gazda sen ver bize :)

allah iyilik versin ceylan cım..
bebiş iyi şimdilik bir sorun yok bugün gidemedik doktora yarın yada p.tesi gidicez işallah eşimin işleri yoğun erken çıkarsa gidicez işte :S

ay kızlar beklettim kusura bakmayın az işim vardı inş bana erken söyledin diye kızmaz hepimiz tanıyoruz bizim topicten tüp yaptıran bir arkadaşımız ummuşu sormuştu bana söyledim tabi diğer hamişleride sonra silik çizgi gördüğünü söyledi bana dr p.tesi kana git demiş o arkadaşımız yamansak vebizlerden dua bekliyo kızlar şimdi evinde dinleniyo yuppi

sağol ceylan ım sağol sever im.. tunesar ve gulay30 u tebrik ediyorum allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin işallah...

inşallah yavrum yaaa yamansakta çok bekledi.....
inşallah allahım vardır bebeişi göbişinde inşallah.......

ebruş dualarım hepinize işallah olacak tek gereken sabır ve dua işallah yamansak ımızda hamiştir ..

inş bozocum çok heyecanlı korkuyoda çok silikten sonra negatifi görmeye allah saklasın inş hamiştir

allah yardımcımız olsun kızlar ben şimdi daha rahatım haliyle hasretim sona erecek işallah sizde bir an önce kavuşursunuz bebişlerinize... işallahhhhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…