Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

severim benim sen o zaman herkesin kafasında bir şemsiye paralarsın olmaz

umutsuzluk yok canımm gelceklerrr inanın bunaa :1hug:

sorma bende daha yeni yeni açılıyorum öğlene kadar afyonum patlamıyor :tomato:
ya ben sahura kadar yatmıom sahurdan sonra şurayı topla burayı topla sabah ezanı okunuodu sonra eşim 7,30 da kalkıo işe gitmek için onada uyanıom anlıcağın uyku hiç uyumuom
okadar devam et inşallah olucak artık....

canım benim anlayabiliyorum seni için kıpır kıpırdırkaydirigubbakcemile2

inşallah

Neolsun canım benım annemler evde ben dükkanda biranönce işlerimi bitirip eve gitmek istiyorum..

gözün aydın canım ceylanım annenler belki sana uğurlu gelir bide bişi sorcam sana dr gün aşırı ilişki dio bana ben ne olduğunu bilmiom :eek: hergünmü oluo gün aşırı yoksa bigün var bigün yokmu

ceylan umutsuz olma bak tek tek eskilerde gidiyooo umuş gitti bebeğimiz gitti tıff gitti kısmetse yamansak ta gitti gözüyle bakıyorum sonraaaa sıra sizlerde allahın izni ile

kızlar bu arada bişi sorcam size yaaa çok takılıyorum banyo yaptıktan sonra içinizden sperm geliyo yaa yatıyosun kalkıyosun gelmiş oluyo yani benim oluyo
tekrar banyo yapmam gerekiyomu sizce fikirleri aliim bide neyse bi söleyin devamı sonra:)))

ya ben sahura kadar yatmıom sahurdan sonra şurayı topla burayı topla sabah ezanı okunuodu sonra eşim 7,30 da kalkıo işe gitmek için onada uyanıom anlıcağın uyku hiç uyumuom

inşallah

gözün aydın canım ceylanım annenler belki sana uğurlu gelir bide bişi sorcam sana dr gün aşırı ilişki dio bana ben ne olduğunu bilmiom :eek: hergünmü oluo gün aşırı yoksa bigün var bigün yokmu

Canım günaşırı birgün olup birgün olmamasıdır ..

kızlar bu arada bişi sorcam size yaaa çok takılıyorum banyo yaptıktan sonra içinizden sperm geliyo yaa yatıyosun kalkıyosun gelmiş oluyo yani benim oluyo
tekrar banyo yapmam gerekiyomu sizce fikirleri aliim bide neyse bi söleyin devamı sonra:)))

bende aynısını sormuştum arkadaşlara oruç tutuyoz bide dimi olmazmış ama öyle dedi bazı arkadaşlar :)

ben ilk korunmayı bırakınca habire banyo yapıyordum kaydirigubbakcemile3
kk da biri yazmıştı bidaha banyo yapmaya gerek yokmuş diye okudum

bozoo o zman çok kıskanırım siziii ben aradıgımı bulamadım malesef şimdiki haömiş topiginde girmiyom o yüzden

gerekmiyor tatlım rahat oll

gncam gerek yok hayatım ilişkiden sonra duşunu alıp gusül ettikten sonra tekrar ilişki olmadan banyo yapmana gerek yok

aman yaa rahatladım şimdi çünkü öle başedemiyosun ki banyo yapmakla ama bölede tedirgin oldum saolun kızlar yaa ikinci soruya cevap kalmadı rahatladım:))))

X