Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

iyi kuşum senden napıyonuz gebiş çıkmış dünde:)))))))

evet canım bu ay kırmızı görmek yasak herkes sırayla hamile kalıyor maşallahhh bozo ve seninde bekliyorum bu ay hamileyim haberini ona göre sonra ceylanla ben hamile olcaz kaydirigubbakcemile2

hadi inşallahta ben tembelim valla ramazan dolayısıyla aradaaaaaa sıradaaaaaa oluyo:))))))))))

selam kıslarrrr

evet canım bu ay kırmızı görmek yasak herkes sırayla hamile kalıyor maşallahhh bozo ve seninde bekliyorum bu ay hamileyim haberini ona göre sonra ceylanla ben hamile olcaz kaydirigubbakcemile2

bende bende zemuszemus

benden beklemeyin bu ay kızlar benim bile umdudm yok

nappım gonca iş ev ev iş gidip geliom c tesi iğnem var sonrası çalışmalar başlıcak bide tam bayramın son gününe denk gelio benim günüm dr la konuşcam belki önceden tahlil yaptırır öle giderim mersine

hayırlısı olsun bakalım esracım takma çok dinleme kendini...

dinlediğim yok topice girince bi aklıma gelio göbiş çıkmış die sauna aleti kullanıom 1 saat egzersiz yapıom ramazan olmasına rağmen diyet yapıom anlıcağın umrumda diil rabbim vereceği zamanı bilir diom

kızlar bilmiyorum erken mi seviniyoruz ama galiba pazartesi aramıza bir hamiş daha katılacak p.tesi kan yaptıracak bir arkadaşımız var dua bekliyo bizlerden

bak bi hamile kalırsam herkez hamile demektir topiğe girdiğimde kimse yoktu beraketli gacıyım ben:)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…