Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ya ben hep yenilerin hamile olduğunu görüyordum çoğu zaman
hiç eskilerden çıkmıyor diyordum ama bu tezim bozuldu galiba:)))
ayy bozulsun ben razıyım böyle bozulmaya:))

ne güzel dimi bu ay ne çok hamişimiz olduuu...
sıra bize geldi...az kaldı bizde hamiş olucaz

günaydın kızlar nasılsınız tüm hamişleri tebrik ediyorum hızınıza yetişilmiyor valla darısı bize inş ...mafoldumben

canım naber dünden beri nasılsın ?

iyiyim dersem yalan olur valla. ne sevinç kaldı ne heyecan babam çok kızmış hamile olduğuma dün iş çıkışı yolda gördüm yüzüme bile bakmadı. annem desen ayrı bi havada ben bakmam banane filan dedi çok sinirimi bozdular ya. gayrımeşru çocuk yapmışım giib muamele gördüm böyle olucağını hiç tahmin etmemiştim. bide ilk torunları yani(mafoldumben

günaydınlar herkeseeeeeeeeeee
inşalalhh bugünde bol hamişli gün olurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

günaydınlar kızlar tunesar yok ama geldiğinde okur heralde tebrik ederim Allah ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin opuyorumnanaktan

selmacım sakın üzülme bilmiyorum ailenle sorun mu vardı ama sen miniğinle mutlu ol artık o senin en büyük dayanağın üzülürsen çok bebişin zarar görebilir....

selmacım sakın üzülme bilmiyorum ailenle sorun mu vardı ama sen miniğinle mutlu ol artık o senin en büyük dayanağın üzülürsen çok bebişin zarar görebilir....

ya canım aslında bi sorun yoktu yani en azından benim bildiğim yoktu çok canım sıkıldı ya insan torunu olucağına neden sevinmezki? bide Allah kısmet ederde doğurursam ilk torunları olucak ay bilmiyorum ya

üzülme selmacım ilk torun diyosun ya belki kendilerine daha yakıştıramıyorlardır anane ve dede olmayı zamanla hatalarını anlarlar ama sen kimseye bakma sen kaç aydır bekliyormuşsun ve sonunda olmuş önemli olan bu zaten bazen çevremize kulak tıkmayı bilmemiz gerekio hayırlısıyla kucağına alırsın inş bebeğini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…