Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Off ben de test yapmak istiyorum. Burayı okuyunca isteğim daha da artıyor... Acaba akşam eve giderken alsam mı test. Sizce en güvenilir test hangisi?

nurem test ismi önemli değil kuzum al bitane test c nin altında çizgi varsa test doğrudur zaten ki 2 çizgi çıkarsa hamilesin hadi hayırlısı olsun işallah..

fatimanur nerelerdesin yaa ne zamandan beri görmüom seni bebiş büyüyomuş allah sağlık versin ee nie yoktun sorabilirmiyim bi mahsuru yoksa

meraba esracım ben yoktum annemin yanına gittim(başka şehirde)2 ay kaldım. zor bir dönem geçirdim çok fazla bulantı kusmam oldu.hastane serumlar ilaç alıyorum bulantı için o biraz durdurdu 6 kilo verdim 20.haftadayım ve hala bulantılarım var ve ilacı içiyorum daha dün yine çıkardım.sanırım doğuma kadar sürecek..bunada şükür rabbim beterinden korusun. kızım olacak bizim durumlar böyle...annemde net yoktu giremedim zaten girmeyede halim yoktu...sen nasılsın? nasıl gidiyor?

oh oh ii olmana çok sevindim çok merak ediodum seni hayırlı olsun kız bebişleri çok tatlı oluolar ismini ne koymayı planlıonuz ben aynıyım bildiğin gibi serephone isimli bi ilaç var onu kullanıom ardından c tedi çatlatma iğnesi vurduracam anlıcağın tedavi görüom

çok sevindim allah tamamına erdirsin sağlıklı bir bebişin olsun.bişi sormak istiyorum sana bhcg değerin neydi ve regli gününde regli olmuşsun gibi karnın ağrıyormuy du???ben şu an bu durumdayım da:))))a.s.

kızlar ben çıkıorum eve gidip yatayım biraz dün akşam bende eşimde heyecandan yatamadık:) kendinize çok iyi bakın yarın görüşmek üzere

sağol canım inş en kısa zamanda bebişine kavuşursun...kızımın ismi şimdilik elif daha zaman var değişedebilir....
ummuhan ve ayça hg inş iyisinizdir..
bugünkü hamile arkadşıda tebrik ederim.sağlıklı bir şekilde bebeğine kavuşur inş...
ben çıkıyorum sonra görüşürüz...

değerim 150 çıktı. karın ağrısına gelince benim normalde adet zamanlarımda karın ağrısı olmaz ama bu sefer zamanından çok önce karnım ağrımaya başladı ve hala da ağrıyo senin geçtimi günün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…