Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

nesli benimde 3 gün geçmişti dün kandan önce idrar yaptım ikinci çizgi silik yani ordan anladım hamile olduğumu yap yani çıkar

selmacım çok tebrik ederim. Allah sağlıklı bir hamilelik ve bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

sana sormak istediğim birşey var, reglin 3 gün gecikince mi yaptın testi. önceden yaptıysan kaç gün öncesinden çıktı. bir de çok oluyorum farkındayım ama adet belirtilerine benzer belirtiler yaşadın mı ? şimdiden teşekkürler canım, tekrar tebrik ederim, darısı bizlerin başına

kızlarrr napıyosunuzzz?
şimdi kayınvalidem aradı..eliff hastalandınmı diye ayy cesaret edmiyorumm test yapmaya...

yok canım est. sormak istediklerini çekinmeden sorabilirsin neticede ben de daha düne kadar acaba hamilemiyim diodum canım ben 26 günde adet olouyorum ağustos 28 29 gibi olmam gerekiyodu ama olmadım. bi hafta filan çok karnım ağrıdı ama ara ara gelen şiddetli kasıntılar gece uykumdan uyandırıyodu yani okadar bide göğüslerim şiş hafifte sızlıyo ama ucu değil tam tersi etrafı . adetimde geçince dün akşam idrar yaptım ikinci çizgi silik çıktı sonra hastaneye gittim kan yaptım pozitif çıktı. Allah herkese nasip etsin

canım Allah razı olsun çok yardımcı oldun. ben test konusuna takılmıştım. gün geçince yapmak daha doğru sanırım. belirtilere gelince arayınca bulmak çok kolay da aynı belirtiler adet zamanında da oluyor ya çok fazla takılmamak lazım sanırım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. bizlere de dua et canım opuyorumnanaktan

yok olmadım ben 3 kez gittim doktora hepsi bişeyin yok eşin gelsin dediler ama eşimi razı edemedim gelmedi nasip işte 11 ay sonra oldu

hımmm tam sınırda hamile kalmışsın Allahım ne güzel ayarlıyor herşeyi...

selam kızlar bizzzzzzz geldik selma2429 tebrikler canım Allah analı babalı büyütsün inşallah sağlıcakla

fatimanur nerelerdesin yaa ne zamandan beri görmüom seni bebiş büyüyomuş allah sağlık versin ee nie yoktun sorabilirmiyim bi mahsuru yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…