Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

değerim 150 çıktı. karın ağrısına gelince benim normalde adet zamanlarımda karın ağrısı olmaz ama bu sefer zamanından çok önce karnım ağrımaya başladı ve hala da ağrıyo senin geçtimi günün

bugün regli günüm normalde olduktan sonra karnım ağrır şimdi ise olmadım ama ağrıyor....ben de hamileyim 30.08.2009 bhcg değerim 51,73.fakat kimyasala çevirir mi diye korkuyorum.onun için sordum canım ağrın varmıydı diye....ayyyy yarım saatte bir wc deyim....opuyorumnanaktan

sen beklenen adetten önce yapmışsın ondan düşük. benimde bebeğimin kalbi atmaya başlıycakmış yarın cuma günüde kontrole gidip kalp atışlarını dinlicem hayırlısıyla

sen beklenen adetten önce yapmışsın ondan düşük. benimde bebeğimin kalbi atmaya başlıycakmış yarın cuma günüde kontrole gidip kalp atışlarını dinlicem hayırlısıyla

keseyi gördünüz mü????inşallah pıt pıt atan kalbinin sesini duyarsın canım....bana da duymayı nasip etsin allah inşallahopuyorumnanaktan

slm herkese ama kimse yok galiba hiç yakalayamıyorum ya ben gelince kimse olmuyo çıkınca herkes doluyo ...şansa bak ya..

sanırsam tunesarcım hamileymiş tebrikler canım Allah analı babalı büyütsün inşallah sağlıcakla

kızlar bana da bişeyler söyleyin allah aşkına daha adetime üç gün var ama o kadar sabırsızlanıyorum ki sürekli kafamda bu var hamile miyim değil miyim kafayı yicem ne yapsam da şu üç günü geçirsem beni bi siz anlarsınız of yaa offf :nazar:

kızlar bana da bişeyler söyleyin allah aşkına daha adetime üç gün var ama o kadar sabırsızlanıyorum ki sürekli kafamda bu var hamile miyim değil miyim kafayı yicem ne yapsam da şu üç günü geçirsem beni bi siz anlarsınız of yaa offf :nazar:

hıımmm zor bi soru sordun...son 1 hafta hiç geçmiyor....düşünmemeye çalış...başka birşeylerle ilgilen

X