Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ayy selma maşşallah hamilesin ha allah saglıcakla kucagına almayı nasip etsin canım ya
allahbizede versin
belirtilerin nelerdi canım hissettinmi hamile oldugunu tekrar tebrikler

ayy selma maşşallah hamilesin ha allah saglıcakla kucagına almayı nasip etsin canım ya
allahbizede versin
belirtilerin nelerdi canım hissettinmi hamile oldugunu tekrar tebrikler

teşekkür ederim canım Allah herkese nasip etsin beni fazla bi belirtim olmadı sadece karnım çok ağrıdı 1 hafta filan hoş hala da ağrıyo bi de göğüslerim şişti 3 gün bekledim günüm geçtikten sonra dün akşam dayanamadım tahlil yaptırdım çok mutluyum:):emir_bebek:

selmacımm allahım sağlıcaklan tamamına erdirsin canım kucağına almayı nasip etsin tatlım
darısı bizlerin başınaaa

teşekkür ederim canım Allah herkese nasip etsin beni fazla bi belirtim olmadı sadece karnım çok ağrıdı 1 hafta filan hoş hala da ağrıyo bi de göğüslerim şişti 3 gün bekledim günüm geçtikten sonra dün akşam dayanamadım tahlil yaptırdım çok mutluyum:):emir_bebek:

Kızlar merhaba SELMA tebrik ederim öncelikle.Allah hepimize nasip etsin.....:emir_bebek:

amin kızlar amin ben beraat kandili gecesi çok dua ettim ALLAH IM EĞER NASıBıMSE VE BENıM ıÇıN HAYIRLIYSA BEN Bı ÇOCUK NASıP ET diye dualarımı geri çevirmedi. şimdi de sizin için dua ediyorum Allah hepinize nasip etsin yürekten isteyen herkese

amin kızlar amin ben beraat kandili gecesi çok dua ettim ALLAH IM EĞER NASİBİMSE VE BENİM İÇİN HAYIRLIYSA BEN Bİ ÇOCUK NASİP ET diye dualarımı geri çevirmedi. şimdi de sizin için dua ediyorum Allah hepinize nasip etsin yürekten isteyen herkese

aminnn canım benimm aminnnnnnnnnnn

opuyorumnanaktan
amin kızlar amin ben beraat kandili gecesi çok dua ettim ALLAH IM EĞER NASİBİMSE VE BENİM İÇİN HAYIRLIYSA BEN Bİ ÇOCUK NASİP ET diye dualarımı geri çevirmedi. şimdi de sizin için dua ediyorum Allah hepinize nasip etsin yürekten isteyen herkese

opuyorumnanaktan AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

kızlar midem bulanıyo kasıkların ağrıyo çok fenayım adetim 3 gün geçti idrar testi yapsam çıkar mı bişey

BENıM GÜNÜM GELMEDEN YAPIYORUM kaydirigubbakcemile3
BOŞU BOŞUNA BEKLEMıYORUMmafoldumben

nesli benimde 3 gün geçmişti dün kandan önce idrar yaptım ikinci çizgi silik yani ordan anladım hamile olduğumu yap yani çıkar

X