Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

iyiyim bozom sağol
kardeşimde yemekteydik bugün dönüşte kayınvalidemlere uğradık müjde etmek için eşim ultrason resmini çıkardı kayınvalideme verdi bakalım tanıyabilcenmi dedi kayınvalidem kim bu ne bu falan derken çığlık atmaya başladı gitti kayınpederimin boynuna sarıldı bende niye birbirinize sarılıyonuz bizi tebrik etsenizya dedim :))))))))çok sevindiler onlarda

KIZLARRRR merhaba beni hatırladınız mı? hani dün karnım çok ağrıyo acaba hamile olabilirmiyim demiştim. Bazı arkadaşlar olabilir bazıları da umutlanma demişti herkese teşekkür ederim. dün eve gidince dayanamadım idrar testi yaptım. tek çizgi çıktı "of gene olmadı" derken tam bi çizginin daha belirdiğini gördüm. elim ayağım titredi napıcamı şaşırdım. hemen eşimi aradım hastaneye gittik evet SONUNDA HAMİLEYİMMMMM

AYYYY CANIM YA ÇOK SEVİNDİM VALLA...SABAH SABAH BÖYLE BİR HABER SÜPER DOĞRUSU...CANIMMM ALLAH İNŞALLAH SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP EDER :Saruboceq: İNAN VARYA ACAYİP KEYFİMİ YERİNE GETİRDİN YA Şeniz

canım ya bigün ben hamileyim diyeceğim okadar uzak bi ihtimaldiki benim için ama rabbim öyle büyükki heyecandan napcamı bilmiyorum ya öyle güzel bi duygu ki ALlah isteyen herkes nasip etsin canım sanada etsin inşallah senin içi dua edicem

günaydın demeye gelmiştimki ne güzel haberler varmış burda opuyorumnanaktan

canım tebrik ederim allahım sağlığıyla kucağına almayıda nasip eder inş. :CüvCüv:

darısı bizlere.....:Saruboceq:

canı herangibi bir rahatsızlığın falan mı vardı yoksa lafın gelişimi söyledin uzaktı derken?

canımmm sabah sabah ne güzel bi haber....tebrik ederimsağlıkla kucağınada alırsın inş.....:Saruboceq:

çok teşekkür ederim severcm darısı tüm isteyenlerin başına ninikcim bi hastalığım falan yoktu ama olmuodu defalarca doktora gittim bişeyin yok dedi eşinin gelmesi lazım dedi eşimde gurur yaptı gitmedi artık umudum kalmamıştı zaten ama miniğim bana çok güzel bir sürpriz yaptı

bende canım galiba Allah söyletti hadi inş ben de bekliyorum yaaa mutlu haberlerimizi duyarız inş ikimizde daha doğrusu hepimizde

bende canım galiba allah söyletti hadi inş ben de bekliyorum yaaa mutlu haberlerimizi duyarız inş ikimizde daha doğrusu hepimizde

amin canım ya...isteğen arzu eden kim varsa allah kimseyi yanlız bırakmasın herkese nasip etsin tuba sena msj atıcam oku olur mu

selmacım anlat bakalım ya belirtini arkadaşlar soracaklar nasılsa sen başla
kan testin kaç çıktı ne kadarlıkmıssın :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…