Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

selmacım tebrik ederim hayatım rabbim tamamına erdirsin inş ayaklarını sürü listede bekleyen di,ger arkadaşlarımızada darısı bulaşsın inş

canlarım ya çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için belirtilere gelince bende çok fazla bi belirti olmadı göğüslerim şişti bide karnım çok ağrıyodu bi haftadır midemde kalkıyodu ama bende zaten normaldede ülser var ve çok midem bulanır o yüzden çok üstünde durmadım kan testim 150,00 çıktı 4-5 hafta arası yani ama çocuk 4 hafta 2 günlük ben biliyorum yani:)

kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.sizelere bir soru sormak istiyorum.fikirlerinizi paylaşmak istiyorum.2 yıllık evlliyim.uzun zamandır korunmuyoruz.geçen ay en son 6 ağustosta adet oldum.şimdi adetime 2 gün var.bende inanılmaz bir kasık ağrısı.4 gündür bu kasık ağrısını çekiyorum.ara ara batma şeklinde.önceki adetlerimde hiç böyle olmamıştı.ve 6 gün önce kan testi yaptırdım.sonuç 1 çıktı.yani negatif.hamile olma ihtimalim nedir.çok istiyoruz artık.

kasık batması ve baskı en büyük belirti canım ama sen biraz erken test yaptırmışsın. bence 1-2 gün sonra tekrar yaptır.

bu arada ben de 5 eylülü bekliyorum. kürtaj dinlenmem bitti bu ay tekrar başladık bakalım ne zaman tutucak :1rolleyes:

cnm Rabbim sağlıkla kucağına almayıda ansip etsin tebrik ederim darısı bizlere inşallah..

inşallah hamileyimdir canım.çok istiyoruz.adetimin geçmesini bekliycem inş olmam yine
inanılmazda gaz var.yine hayal kırıklığına uğramak istemiyorum ama içimde tuhaf bir his var bu sefer:kedi:inş olur

inşallah hamileyimdir canım.çok istiyoruz.adetimin geçmesini bekliycem inş olmam yine
inanılmazda gaz var.yine hayal kırıklığına uğramak istemiyorum ama içimde tuhaf bir his var bu sefer:kedi:inş oluryerimsenibenyerimseniben

canım evet çok isteyin ama hayırlısı deyin..

malesef hamile kalmakla bitmiyo :çok üzgünüm:

canım evet çok isteyin ama hayırlısı deyin..

malesef hamile kalmakla bitmiyo :çok üzgünüm:

elbetteki herzaman hayırlısını istiyoruz olmuyosada buda hakkımızda hayırlı olanıdır mutlaka ama kalmakla bitmiyo derken anlamadım ?

sen kürtajmı oldun bu arada canım.benmi yanlış anladım:uhm:

evet canım gelişmesi durdu kendi de düşmeyince 7.haftada aldılar hem de anestezisiz kürtaj oldum..

elbetteki herzaman hayırlısını istiyoruz olmuyosada buda hakkımızda hayırlı olanıdır mutlaka ama kalmakla bitmiyo derken anlamadım ?

bitmiyo canım hakatten. havalara uçuyosun kaldım bitti diyosun ama hiç öyle değil. sonra kanama mı oldu leke mi geldi kese oluşucak mı şekli düzgün mü içinde bebek var mı kalp atışı duyulcak mı falan filan bir sürü endişe. bi de ben kalp atışı duymaya gittim kürtaj dediler kötü oldu baya.

elbette yaşadığın çok kötü ve acı Allah kimseye göstermesin çok geçmiş olsun.ama en azından döllenebiliyomuş bunu biliyosun.

geçmiş olsun canım inşallah bundan sonra bebeğini hayırlısıyla ve sağlıcakla kucağına almayı nasip eder rabbim
bende kürtaj olmuştum kalbi durduğu için yıllar önce çok zor canım biliyorum :sinifsinif:

elbette yaşadığın çok kötü ve acı Allah kimseye göstermesin çok geçmiş olsun.ama en azından döllenebiliyomuş bunu biliyosun.

evet canım o ay adaçayı içmiştim o mu neden oldu bilmiyorum ama döllendiğini biliyorum dediğin gibi.

Allah isteyen herkese hayırlısını versin :Saruboceq:

evet canım o ay adaçayı içmiştim o mu neden oldu bilmiyorum ama döllendiğini biliyorum dediğin gibi.

Allah isteyen herkese hayırlısını versin :Saruboceq:

olabilir adaçayını gebelik düşünüyorsanız sadece adetli iken için onun haricinde içmeyin.

Aminnn.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…