Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

karnımda adet sancısı gibi ağrılarım olmuştu ama lavaboya gitmiştim hemen geçmişti
benimde durdukça belirtilerim çıkıyo kızlar dikkat ediyomusunuz kaydirigubbakcemile3

HADİ HADİ DÖKÜL BAKALIM BAŞKA NE BELİRTİLERİN VARDI...delikafadulden

bebeğimizcim neden çıkıyor şimdi o belirtiler biliyormusun?
çünkü sen o belirtilerin hiçbirini bu ay bebek için düşünmedin adet olacakmış gibi düşündün ve şimdi aklına geliyor bir bir yani parçalar yeni yerlerini buluyor...bakalım daha neler çıkacak:))))

niye öyle diyosun bence ne olursa olsun umudunu kaybetmemeli insan.neler yaşıyosun bilmiyorum tabi ama inan hemen hemen aynı şeyleri yaşıyoruz bende çok istiyorum ama demek hakkımızda hayırlısı bu.mutlaka bi gün gelicekler ben inanıyorum...

ninik sağol...bugün test yapıyım ozaman...pek ihtimal vermiyorum ama.....sonucu yazarım burdan...tam adet tarihinde sonuç verirmi acaba....yani erkenden yapmıyım diyorummm...

evet banada öyle geliyor beklentim olmadığı için

kızlar akşama ne yapıyorsunuz yani iftara bana da biraz söylesenize...kopya çekeyim sizden:))

Abyosun canım benım nbr hoŞgeldın....

Ya bu rada kızlar sıze lıstenızın olup olmadıĞını sormuŞtum cvp vermednız

liste var canım ama genellikle ceylan koyuyor ama ceylanda yok şuanda...gitmiş heralde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…