Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

24 eylülde benim ama eşim doktora gitti ameliyata gerek yok aşıla yapalım demiş bakalım hayırlısı olsun

bebeğimizzz:)))) ayy canım nasıl sevindim anlatamam eşime bile söledim bebeğimiz hamileymiş diye..valla çok çok sevindim inşallah Allah sağlıkla kucağına alırsın..dikkat et kendine annecik:)))öpüyorummm:lepi:

bebeğimiz çok sevindik canım kaydirigubbakcemile5 allah hayırlısıyla kucağına almaya nasip etsin.inşallah rahat bi hamilelik dönemi geçirirsin :Saruboceq:eh artık darısı başımıza :Saruboceq:

SELAM KIZLAR

ceylanım bozom ummuhanım bebeğimiz canım arkadaşlarım bebem sen de mi hamilesin ay allahım bu ne berekettir böyle yaaaaa??? cumanın bereketi pazartesi ye sarktı.
kızlar sıkı durun şimdi bende diyorum kiiiiiiiiiii;
bendeeeeeeeeeeeee HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!
:CüvCüv::nazar::CüvCüv::nazar::CüvCüv::nazar:

az önce kan testi yaptırdım değerim 121,8

bozocum canım sakın bende hamileyim kısmına topik açma bana ben uzuuuunn uzuuuuunnn yazıcam hikayemi, ama mutluluktan uçtuğunuz haberlere açarsan vallaha gözlerinden öperim. opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

kızlar şu mübarek günlerde dilerim ki Allah tan isteyen ellerini açıp yüce rabbıma yakaran tüm kadınların göbüşüne üçer beşer bebek dolsun. bundan sonra sizler için dua etmeye devam edicem, zaten ediyordum artık hamileyken belki daha hızlı kabul olur.

inanmıyorum güzel haber üstüne güzel haber Allah arttırsın inşallah demiştim ayağımı sürücem diyekaydirigubbakcemile3

bu arada hayırdır bu bursalılara ne oldu böyle önce rüzgaryağmur sonra ben şimdide tıff çok güzel ya bursalılar çoştu

yarabbiiii nekadar güzel ve bereketli bir gün. nerdeyse hergün girip bakıyorum varmı sizlerde bişey diye. öncelikle ebru1987 canım inan bilmiyordum hamiş olduğunu Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. hareketlere gelince sakın takılma ben 20 ye kadar hiç hissetmedim. 22 de bile net değildi aradaydı 23 ten sonra coştu çok şükür. Rahat ol.

ummahan , tıff, bebeğimiz kızlar ne mutlu Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin kolay hamillelikler geçirin bir avazda kavuşun meleklerinize inşallah. Darısı da bekleyen diğer arkadaşlarımızın başına. çok çok çok sevindim inanın gözlerm doldu zor tuttum kendimi ağlamamk için.

çok sağol çok teşekkürler darısı isteyen herkesin başına

X