Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

a.s.presed diye bi jel varmıs canım o vejinaya sipermlere zarar vermiyomus ayrıca hamileliği kolaylastırıyomus sipermlerin rahat haraket etmesini saglıyomus bilgine canım istersen preset kullananlar bölümü var orayı oku

kız ummuş hamilemisin ? ay çok sevindim allah tamanına erdirsin

bende tüp bebek yaptırdım allahım inşallah olucak bu sefer bu 4 gün olduu trasfer oallaı kızlare dua edin ne olur...

yamansak çok şaşırdım aaa hiçte haberımız yok nerde yaptırdın biraz açıklarsan sevin.irim

evet yamansak öle hamişim tatlım sağol.. işallah sende güzel haberler verirsin bizlere allah ın izniyle hayırlısı olsun canım..

sudembebiş listede varmıydınki hiç anımsayamadım uğramayanları siliyoruz ama sen iste koyarız ..Sen yeterki meleğine sarıl

ewet canımm vardım ben sadece 2aydır ugramıyorumm ama uzun zaman burdaydım gecmıse bakarsan anımsarsın belkı canımm..evet bır sure ugrayamadık ama ıhmal etmemeye calısıyorumm burayıdaa sızlerdende guzel haberler duymak ıcın arada bakıyorum ama yazmıyordumm

ben hamileyim ama burdayım kızlar sizi merak ediyorum. ben bugün sabah dr a gittim; test yaptırmıştık onları aldık malesef kan şekerim yüksekmiş.moralim bozuldu. yüksek devam ederse bebeğe kan gitmezmiş. hemen diyetisyene yönlendirdi dr um beni. onunla konuştuk, rahatlatmaya çalıştı dengede tutmaya çalışcaz dedi. liste verdi bana. bebeğim çok şükürki iyi, gelişimi normal kalbi atıyor ama endişenlendim işte. korktum. inşallah bişi olmaz dua edin bize.

bende her gün uğramaya çalışıyorum ...hamiş olupta kimseyi unutmadım...herkese dua ediyorum...

inşllh bişey olmıycak canım
bende her gün uğramaya çalışıyorum ...hamiş olupta kimseyi unutmadım...herkese dua ediyorum...

amanın siz hamiş olunca alıngan olmuşsunuz

rüzgaryağmur geçmiş olsun endişelenmene gerek yok drun zaten diyetisyene yönlendirmiş dün eltim geldi o da 6 aylık hamile onunda şekeri yüksek çıkmış dr onuda diyetisyene yönlendirmiş hemen yediklerine dikkat ederek dengede tutabilirsin tekrar geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…