Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

slm arkadaşlar bende sizlere yeni katıldım ve heyecanlı bir bekleyiş içindeyim. dün hastalanmam gerekiyodu ama hala olmadım ve 2-3 gündür kasıklarımda aralıklarla batma hissi var göğüslerimde inanılmaz şiş ve ağrılı. dün evde test yaptım ama negatif çıktı sizce erken yaptığım içinmi çıkmadı?

slm arkadaşlar bende sizlere yeni katıldım ve heyecanlı bir bekleyiş içindeyim. dün hastalanmam gerekiyodu ama hala olmadım ve 2-3 gündür kasıklarımda aralıklarla batma hissi var göğüslerimde inanılmaz şiş ve ağrılı. dün evde test yaptım ama negatif çıktı sizce erken yaptığım içinmi çıkmadı?

slm canım hoşgeldim tatlım erken bence ya üzülme hemen hemen daha birgün geçmiş birkaçgün dha geçsin bence yada kan testi yaptır çok acele ediyorsan allahım işallah vardır ccanım bendede batmalar var kasıklarımda ama benim 11 eylül adet tarihim sanmıyorum bende olucağını çok umutsuzum yaaaaaaaaaaaa

bu arada 2 yıllık evliyiz fakat 5 - 6 aydır korunmuyoruz ve gerçekten çok istiyorum bu mübarek ayda inşallah Allahım isteyen herkese sağlıklı, sıhatli, hayırlı evlatlar nasip eder . Aminnn

bu arada 2 yıllık evliyiz fakat 5 - 6 aydır korunmuyoruz ve gerçekten çok istiyorum bu mübarek ayda inşallah Allahım isteyen herkese sağlıklı, sıhatli, hayırlı evlatlar nasip eder . Aminnn

İŞALLAH CANIM RABBİM TÜM İSTEYENLERE NASİP EDER İŞALLAH TEZ ZAMANDA:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
DİĞER ARKADAŞLAR GÖRÜNÜRDE VAR AMA KİMZE NE SOHBETE KATILIYO NEDE BENİM SELAMIMI ALIYO KAÇ KERE SELAM VERDİM AMA

evet acrinsu haklısın bugünde olmazsam yarın kan testi yaptırıcam çünkü benim adetlerim hiç gecikmez normalde ve bu ay ilk defa kasık batmaları ve gaz problemi çekiyorum o yüzden bu kadar umutlandım. senin kasık batmaların acaba yumurtlama döneminde olduğun için olabilirmi çünkü daha adetine çok var bence iyi değerlendir bu günleri.

slm bişey öğrenmek istiyorum,bilen varsa lütfen bilgi versin,ilk hamilelik deneyimimimde 2,5 aylıkken kalp durması sonucu aldılar düşük doğum yapıldı şimdi 4 aydır tekrar deniyoruz,ama o olaydan beri dikkat ediyorum vajina kuruluğu var,bazı vajina nemlediriciler var su bazlı falan kullanılması sakıncalımı spermlere zarar verirmi bilgisi oaln varmı

slm bişey öğrenmek istiyorum,bilen varsa lütfen bilgi versin,ilk hamilelik deneyimimimde 2,5 aylıkken kalp durması sonucu aldılar düşük doğum yapıldı şimdi 4 aydır tekrar deniyoruz,ama o olaydan beri dikkat ediyorum vajina kuruluğu var,bazı vajina nemlediriciler var su bazlı falan kullanılması sakıncalımı spermlere zarar verirmi bilgisi oaln varmı

Veriyor diye biliyorum.

canım preseed diye bir jel var. hamileliğe yardımcıymış hem. forumda ayrı bir topiği var incele istersen. çok geçmiş olsun..

tam emin değilim ama su bazlı olanlar zarar vermiyor diye duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum

X