Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

bugün dr agittim aşılma yapılacak bu ay inş tutar...eimdede bendede bi sorun yok ama gebelikte olmuyo aşılamaya geçelim dedi dr bugün zaten adetliydim klomene başladık bakalım...

hayırlısı olsun inşallah bizde bu ay aşılama yapalım diye drla konuşmuştuk geçen gidişimizde ama ben bir süre ara vermeyi düşünüyorum 16 aydır dr git gel iyice sinirlerim yıprandı hele 2 aydır yumurta takibi yaptırdım gün aşırı hastaneye gitmekten illallah geldi dr geçen ay gittiğimde bu ay takip edemicem izine çıkıyorum dedi bana belki bu arada olur dedi inşallah aşılamaya gerek kalmadan gelir bebeğim ama bu ay drada biraz kafam takıldı kızdım açıkçası sallamadı diye hiç birşeyi takmadım ilişki tarihlerine önem vermedim nasılsa klomen filan kulanmadımya olmayacakmış gibi geliyor çünkü yumurtanın çatlayıp çatlamadığını bile bilmiyorum bu ay hayırlısı artık
inşallah seninde öyle olur sen ne zamandır istiyorsunki yaşın kaç hiç ummadık zamanda bakarsın çıkıp geliverir

benimde 18 ay oldu canım yaşım 27 valla bende bıktım artık
git gel sonuç yok hayırlısı olur bu ay gelir inş bebişlerimiz...

Kızlar geldim kayınvaldemler iftardaydı yoğun birgünün ardından sizlerleyim..
Hepinizi öpüyorum tatlı tatlı rüyalar
Şimdiden iiyii Pazarlar..

meraba kızlar öncelikle bu bal tarcın çörek otu karışımı hamilelere zarar verir mi belki üstüne görmüşüzdir ve haberimiz yoktur:))) ayy ilahi ben yaaa neysee onu merak ettim kızlar benim adetimin 3. günü başlasam mı acaba???

kızlar adetime 6 gün var ama bende hiççççç belirti yok son 4 aydır belirti yaşayan ben bu ay hiç bişey yok galiba bu ayda olmadı bu ayda olmazsa 2 ay sonra dr. gidicem.inş. gerek kalmazzz

X