Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

gece anlıcaz anyayı konyayı ama diyorum ya benim senden ümidim var ceylanım gerçekten inanmak gerekiyo benimde inancım vardı ama dün o kadar ağır şeyler kaldırmak zorunda kaldımki olsaydı düşerdi dedim kendi kendime tabiki allah korusun ama öyle bi düşündüm :))))

kızlar günüme 4 gün var ben dayanamıycam eczaneyi aradım ve test istedim.birazdan yapıcam.çok heycanlıyım.nolur dua edin pozitif çıksın

Alah korusun sever öyle deme

tabiki allah korusun canım eşim varikosel benim hem o yüzden ümidim yok çok fazla ama genede allah isteyene verir diye her ay umutlanıyorum bu ayda umutluydum ama dün kolileri taşırken anladım olsaydı kesin bişey olurdu bu gece sahurda test yapıcam bakalım pazar günü günüm ama adet olcakmış gibi belirtim falan yok sadece çok azıcık gögüs yanlarım acıyoooo kaydirigubbakcemile3

kızlar size bir öneri eğer kolay hamile kalmak istiyorsanız soğun suyunu akşam yatmadan önce için çok işe yarıyor

kızlar günüme 4 gün var ben dayanamıycam eczaneyi aradım ve test istedim.birazdan yapıcam.çok heycanlıyım.nolur dua edin pozitif çıksın

ayyyy inşallah ama biraz erken inş hamişsindir hadi bakalım hayırlısı olsun ramazana bir gün kala güzel haberle seviniriz hep beraber zemuszemus

kızlar size bir öneri eğer kolay hamile kalmak istiyorsanız soğun suyunu akşam yatmadan önce için çok işe yarıyor

ayşecim nasıl yani her akşammı ben o kadar çok soğan yiyorumki limonlu süt içiyorum kokmasın diye kaydirigubbakcemile3

tabiki allah korusun canım eşim varikosel benim hem o yüzden ümidim yok çok fazla ama genede allah isteyene verir diye her ay umutlanıyorum bu ayda umutluydum ama dün kolileri taşırken anladım olsaydı kesin bişey olurdu bu gece sahurda test yapıcam bakalım pazar günü günüm ama adet olcakmış gibi belirtim falan yok sadece çok azıcık gögüs yanlarım acıyoooo kaydirigubbakcemile3

inşllh şu mübarek günlerde Allah sesimizi duyar...güzel sonuçlar alırsın inşllhh

ayşe soğan suyu tok karnınamı içiyorsun ben bi defa denedim ama aç karnına içmiştim akşama kadar birşey yiyemedim mide bulantısından laelaelaelaelae

X