Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

gülaycım çok sevindim sorun çözüldü demektir hadi hayırlısı olsun artık

çidom nabersin nasıl bebeiş

merhaba arkadaşlar şaşkınlık içindeyim size bişey soracam adetime 3 kala kanda gebelik testi yapım 400.5 çıktı yani pozitifti ve doktorun dediyine göre 3 haftalıktı 1 gün sonra doktor testi tekrarlamı istedi yaptım 00 çıktı doktorda şaşırdı birgün sonra tekrar yaptım yine 0.5 çıktı doktor bebeyin yeni rahime düştüyünü söyledi ama benim kanda değerim negatif ben bişey anlamadım ben şimdi hamilemiyim yoksa deyilmiyim bu arad bütün gebelik belirtilerini yaşıyorum bana bilenler yazsın bekliyorum

merhaba arkadaşlar şaşkınlık içindeyim size bişey soracam adetime 3 kala kanda gebelik testi yapım 400.5 çıktı yani pozitifti ve doktorun dediyine göre 3 haftalıktı 1 gün sonra doktor testi tekrarlamı istedi yaptım 00 çıktı doktorda şaşırdı birgün sonra tekrar yaptım yine 0.5 çıktı doktor bebeyin yeni rahime düştüyünü söyledi ama benim kanda değerim negatif ben bişey anlamadım ben şimdi hamilemiyim yoksa deyilmiyim bu arad bütün gebelik belirtilerini yaşıyorum bana bilenler yazsın bekliyorum

güzelim ne biliimki
kimyasal gebelik falan diyolar yaa öle olmasın

sengözlerimebaksanabvalla çözemedim 0.5 negatif nasıl rahme düşebılırki adetın ne zamandı...
selam kızlar nabersiniz?

selama.s.

ben tedvi görmedim 3 ay önce dış gebelik geçirdim bu ay korunmadım adetimde 2 gün geçti ben hiç bişey anlamadım kanamamda yok

aa kızlar benim gibi yaşayan yokmu
benim bildiyim kadarıyla kimyasal gebelikte değerler yavaş düşüyor benimkisi bir günde sıfırlanda adette olmadım

doktor anlamadıysa bizim anlamamamız çok normal desene....
ne biliim be güzelim bişi demeyi çok isterdim ama yetersiz kaldım....

X