Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

soğan suyu kiste akıntıya rahmin temizlenmesinde ve çabuk hamile kalmayı kolaylaştırıyor varsın ağzın koksun da çabuk hamile kalalım ama gerçektende etkisi var
eskiler hep yapıyormuş bide zayıflamak için

1 soğanı 4 de bölüyorsun 2 su bardağı suyla kaynatıyorsun 5 dakika kaynatıyorsun biraz bekletip içiyorsun ve uyuyorsun sabahta dişlerini fırçalıyorsun naneli sakız çiğniyorsun bunu bi hafta uyguluyorsun etkisini görüyorsun yeterlimi

soğan suyu kiste akıntıya rahmin temizlenmesinde ve çabuk hamile kalmayı kolaylaştırıyor varsın ağzın koksun da çabuk hamile kalalım ama gerçektende etkisi var
eskiler hep yapıyormuş bide zayıflamak için

tşkler soğanı çok severim çiğ yerim ama suyu fena midemi bulandırdı içemedim ama zorlayacam kendimi içmek için :içelim:

1 soğanı 4 de bölüyorsun 2 su bardağı suyla kaynatıyorsun 5 dakika kaynatıyorsun biraz bekletip içiyorsun ve uyuyorsun sabahta dişlerini fırçalıyorsun naneli sakız çiğniyorsun bunu bi hafta uyguluyorsun etkisini görüyorsun yeterlimi

bende aynısını yapıyorum bugün 8. günüm reglimin 1.günü başladım içmeye...benim hiç miydem bulanmıyor

ben öyle uygulamıyorum canım akşam yatarken içiyorum zaten uyuyorsun ağzın tadını hissetmiyorsun bide yatınca hiç bişey yyiyip içmiyorsunya etkisi daha fazla ban kaynanam öğretti

bozom,goncam sever eskilere bak hele kaydirigubbakcemile3
biz herkesi mezun ediriz bu gidişle..

X