Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

gününüz yaklaştıkça heyecan artıyor ve strese giriyorsunuz galiba.ınşallah bu bekleyişin sonu mutlulukla biter

kızlar merhaba nasılsın bozo umarım iyisindir bu ay müjdeli haberi alacak gibiyiz senden allahın izniyle sen bence bayram için eve şeker alma senin şeker göbüşte olacak inşallah bende çalışmalara başladım düşüklerimin sebebi bulundu kan pırtılaşmasıymış iynelere başladım hayırlısı artık

kızlar merhaba nasılsın bozo umarım iyisindir bu ay müjdeli haberi alacak gibiyiz senden allahın izniyle sen bence bayram için eve şeker alma senin şeker göbüşte olacak inşallah bende çalışmalara başladım düşüklerimin sebebi bulundu kan pırtılaşmasıymış iynelere başladım hayırlısı artık

hg özlettin kendini...dur daha dün başladı çalışmalar :kedi:kaydirigubbakcemile3 inşllh hepimizin bayram şekerleri elicekkaydirigubbakcemile5

inşllh sende hamiş olursun

çido gözün aydın anacıgım allah tamamına erdirsin nasıl gidiyor hamilelik sıcaklarda zor oluyor ben bilirim kızımın dogum tarihi 25 agustos çok kötü olmuştum sıcaklardan allah yardımcın olsun

X