Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar ben kaçıyorum biraz kızımın yanında uzanayım.çok yorgunum.kendinize iyi bakın.görüşürüz.

kızlar ya benim adetime daha iki gün var bugün hafif kahverengi ama böyle çok az bir leke gelmiş ilk defa böyle oluyor ayrıca cinsel soğukluk var ve bulantım var acaba hamile olabilirmiyim

slm kızlar bende yeni hamişim 7 haftalığım :CüvCüv:sormak istediğiniz bişiyler varsa cevaplayabilirim

cnm benim tebrik ederim..bu arada belirtielerini yazar mısın??ben sık sık idrara çıkıyorum gece uyutmuyo beni..sonra kasıklarımda arada batmalar ağrıla roluyo,çok nadir mide bulantım var,,kaşıntı var vücudumun her yerinde..sence hamile olabilir miyim??Allah bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin tatlım..a.s.

sağol tuğbademir belirtilerin benimkilere çok benzio canım bende hala daha çok çıkıyorum idrara dün gece saydım 6 kere çıktım:roflol:sol kasığımda batma çok oluyodu sdetim geciktikten sonra.burnum kaşınıyodu.bide akıntı çok oluyo böyle.kaç gün gecikti sizin tuğbademir ve gncam

bende yok gecikme falan canım daha öğrenmek istedim ondan sordum akıntıda adet geçincemi oluyo peki

gncam akıntı adet gecikmedende oluyudu ama az hemen geciktiği gibi fazlalaşmaya başladı.tuğbademir ewt canım bendede oldu kabızlık adetime 4 gün kala fialn başlamıştı bi kabız oluodum bi ishal bağırsaklar değişio çok.bide gaz çok olur.allah herkese nasip etsin işallah.

sizi çok iyi anlıyorum kızlar bende öyle gün sayıyodum.göğüslerimde acıma gerginlik vardı.ama dokunduğumda anlıyoddum.normalde adetime yakına acımazdı hiç ama hamilelik belirtisi diyeymiş.şimdi çok arttı acıması.bide bender mide yanması çok oluyodu halada oluyo

rica ederim.kızlar şimdi çıkıyorum herzaman yardımcı olurum konuşurus yine ama şimdi uykum çok geldi malum hamişlikten çok uıykum gelio.opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…