Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

suzancım çok acil oldu acil yaptık yani:)))))
o yüzden kimden alcanı bilememiş garibim tipini ama aynı babası genede cin gibi çıktı maşallah:))))))

suzancım çok acil oldu acil yaptık yani:)))))
o yüzden kimden alcanı bilememiş garibim tipini ama aynı babası genede cin gibi çıktı maşallah:))))))

neyse sende ikinciyi kendine benzetirsin.benimki hiç bana benzemiyor:sinifsinif: tek umudum belki büyüdükçe değişir ve bana benzer.

neyse kızlar ben kaçıyorum.çamaşırları sericem kızda uyumuşken şu işlerimi halledeyim.kız bugün izi verirse tekrar görüşürüz.ben inanıyorumki hepiniz birgün hamile kalacaksınız Allah sağlıklı hamilelikler nasip etsin ınşallah.

kolay gelsin opuyorumnanaktan

Bakın bizim ufaklıklara bakın oyuna dalmışlar bizleri unutmuşlar sizi gidiler......

selam arkadaşlar ben kafayı yemek üzereyim benim sat 17 temmuz ayın 11de bhcg yaptırdım 33 doktor erken birşey demiyelim dedi ayın 14dünde tekrladım 86 başka doktora götürdüm busefer oda bekliyelim dedi ama ben adetlerimi 26 günde oluyorum ayrı ayrı sağlık ocaklarında idrar testi yaptırdım pozitif sağlık ocağının doktoru hap bile başladı anlayan varsa bana cevap bersin ben şimdi kesin hamile değilmiyim

kimyasal gebelik olabilir bekle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…