Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

günaydın fıstıklarımmm

benim kırmızılar bugün bitii ve ben dün gece yeni hamile olduğumu gördüm .....başladım artık psikolojik olaylara

inşllh goncam rüyalarım gerçek olur...psikolojik baskılar başladı

bide bişey sorucam kızlar ramazan geliyor çalışmalar olucak mı sizde :kedi:

inşllh goncam rüyalarım gerçek olur...psikolojik baskılar başladı

bide bişey sorucam kızlar ramazan geliyor çalışmalar olucak mı sizde :kedi:

inşallah canım rüyan gerçek olur.ramazanda sadece oruçlu iken yasak canım orucunu açtınmı bir sürü vakit var çalışılacak tabi inşallah mubarek günler hürmetine istediklerimiz gerçekleşir .

goncam günaydınn akşam beni ektiniz :eek:lmaz: ruhiyle seni bekledim ama ne gelen ne giden :dilcikar:

inşallah canım rüyan gerçek olur.ramazanda sadece oruçlu iken yasak canım orucunu açtınmı bir sürü vakit var çalışılacak tabi inşallah mubarek günler hürmetine istediklerimiz gerçekleşir .

inşllh canım bu mübarek günlerde hepimiz hamiş oluruz :Saruboceq:

Allah inşllh hepimizin seini duyar....bayram şekerlerimiz gelirr

:Saruboceq:

kızlar hepiniz duamdasınız adınızı her namaz kılıp dua ettiğimde dualarımda adınızı geçiriyorum

ben dün doktora gittim yumoş kontrolüm vardı birde hormon testi istemişti doktor onu da yaptırmıştım. test sonuçlarıma göre böbrek üstü bezlerim biraz fazla çalışıyormuş bu da yumurtaların kalitesini bozuyormuş. sonra ultrasonla baktı 2 tane yumoşum varmış biri 20 diğeride 21 mm miş doktor beklediğimden daha güzel gelişmişler dedi şansın yüksek dedi inşallah olur bu ay ve de 2 tane yumurtam olduğu için ikiside döllenirse ikiz olma olasılığıda var dedi bu arada pkolarım hala duruyo soğan kürü işe yaramamış

hayırlısı olsun kamyasçım desene sağlıklı bi aya başlıyosun hadi inşallah son ay olur bu bu bişsiz

X