Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

suzan bebeğini benim yerime kokla o kadar ihtiyacım varki bir bebeğe dokunmaya kızlar bebekler benim negatif enerjimi alır bebekte yokki yanımda hiçç

suzan bebeğini benim yerime kokla o kadar ihtiyacım varki bir bebeğe dokunmaya kızlar bebekler benim negatif enerjimi alır bebekte yokki yanımda hiçç
koklarım canım.Allah en kısa zamanda hepinize bu duyguyu yaşamayı nasip etsin
bende iyiyim suzancım bildiğin gibiyim işte o fıstığı öp benim için
çok öpüyorum zaten bir tanesiide sizin için olur.
şu mübarek ayda İnşallah dualarınız kabul olur.

ahh bilmemmi hayatım benim doğum yapan komşumda yokk mafoldumben caddeye çıkıp birinin çocuğunumu kucaklasam deli derler bana :eek:

canım en güzeli akşamüstü parka git mutlaka bebeğini gezdiren birini bulursun.ay nekadar tatlı deyip agucuk mugucuk yaklaşırsın

sizlerde çok farklısınız benim için.yokluğunuzu o kadar çok hissediyorum ki uğrayamadığım zamanlarda.iyiki varsınız

:asigim:Canımm:asigim:
ahh bilmemmi hayatım benim doğum yapan komşumda yokk mafoldumben caddeye çıkıp birinin çocuğunumu kucaklasam deli derler bana :eek:

Tatildeyken turistlerin çocuklarını kucakladım hele bir akşam seviyorum meğer türkmüş sırnaşık şey

canım en güzeli akşamüstü parka git mutlaka bebeğini gezdiren birini bulursun.ay nekadar tatlı deyip agucuk mugucuk yaklaşırsın

suzan ben daha önce mağazada çocuk reyonunda çalışırdım her gelen bebeği alırdım kucağıma ama bir gün bi müşteri bi arkadaşa kızdı burda toz olur elinizde bebeğime niye dokunuyosunuz dedi bende o gün bugün çekinirim.

doğurun artık ta elalemin bebeğini sevmekten vazgeçin amma nazlı çıktık be kızlar altın kaplıymışız maşallah:))))))))))

suzan ben daha önce mağazada çocuk reyonunda çalışırdım her gelen bebeği alırdım kucağıma ama bir gün bi müşteri bi arkadaşa kızdı burda toz olur elinizde bebeğime niye dokunuyosunuz dedi bende o gün bugün çekinirim.

aman öyle uyuzlarda çııyor arada.valla ne kadar çok titizlenirsen o kadar çok hasta oluyor bebeğin hastalıktan kurtulamıyor.

X